podkarpacie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najnowsza galeria

Zdjęcia Historyczne
Ładowanie...

Kontakty

1960/61

 

 

 
Rzeszów Liga Okręgowa 1960-61 
   I Runda
1 Kolejka 28 sierpień
II Mielec- Gorlice(27.VIII)  17    3-2(2-1)
Sarzyna-Czuwaj  17    3-2(1-1)
Dęba-Dębica  16    1-0(0-0)
Polonia-Stalowa Wola  17    5-2(2-2)
Walter-Krośnianka  11    1-1(1-0)
Resovia-JKS(przełożony)      *
*Resovia grała w eliminacjach o II ligę.
 
2 kolejka 11 wrzesień
Czuwaj-Walter  17    4-1(2-1)
Gorlice-Dęba  16.30    3-1(2-0)
JKS-II Mielec  16.45    3-3(2-30
Krośnianka-Polonia  17    1-3(1-0)
Stalowa Wola-Resovia(12.IX)  14.30    3-0(0-0)
Dębica-Sarzyna      2-3

3 kolejka 18 wrzesien
Walter-Polonia  16    1-5(1-2)
Resovia-Krośnianka(17.IX)  16    1-0(1-0)
II Mielec-Stalowa Wola  16.30    1-2(0-2)
Dęba-JKS  16    1-0(0-0)
Sarzyna-Gorlice  15    1-1(0-1)
Czuwaj-Dębica  16    1-0(0-0)

4 kolejka 24/25 wrzesien
Dębica-Walter      3-1
Polonia-Resovia      3-1
Gorlice-Czuwaj      3-1
JKS-Sarzyna      3-2
Stalowa Wola-Dęba      1-1
Krośnianka-II Mielec      0-0

5 kolejka 02 październik
Dębica-Gorlice  15    1-1(1-1)
Walter-Resovia(01.X)  16    2-1(1-0)
II Mielec-Polonia(01.X)  16    3-1(1-0)
Dęba-Krośnianka  15    2-1(1-1)
Sarzyna-Stalowa Wola  13    3-3(2-2)
Czuwaj-JKS  11    3-1(2-0)

6 kolejka 09 pażdziernik
Resovia -II Mielec  14.30    2-0(2-0)
Gorlice-Walter  15    1-0(0-0)
JKS-Dębica  15    4-1(2-0)
Stalowa Wola-Czuwaj  15    2-1(0-0)
Krośnianka-Sarzyna  15    1-0(0-0)
Polonia-Dęba(11.X)  15.15    4-1(1-0)

7 kolejka 16 październik
Walter -II Mielec  11.15    2-1(0-0)
Dęba-Resovia 12    2-1(1-0)
Sarzyna-Polonia  15    1-1(1-0)
Czuwaj-Krośnianka  14.30    2-1(2-1)
Dębica-Stalowa Wola  15    0-2(0-1)
Gorlice-JKS  14.45    4-1(1-0)
 
8 kolejka 23 pazdziernik
JKS-Walter  14.30    4-0(0-0)
Stalowa Wola-Gorlice  14    1-3(1-1)
Krośnianka-Dębica  14.15    2-1(0-0)
Polonia-Czuwaj  11.30    2-0(1-0)
Resovia-sarzyna  11    4-1(2-1)
II Mielec-Dęba  14    3-2(1-2)

9 kolejka 30 październik
Gorlice-Krośnianka  14    1-1(0-1)
Czuwaj-Resovia  11.30    2-1(1-0)
Sarzyna-II Mielec  14    2-2(2-1)
Walter-Dęba(29.X)  14.30    2-0(1-0)
JKS-Stalowa Wola  14.15    2-0(0-0)
Dębica-Polonia  14    1-1(1-1)

10 kolejka06 listopad
Resovia-Dębica  11    1-0(0-0)
Stalowa Wola-Walter  14    7-0(1-0)
Krośnianka-JKS  12    3-1(1-0)
Polonia- Gorlice  11.30    6-0(1-0)
II Mielec-Czuwaj(05.XI)  14    2-1(1-1)
Dęba-Sarzyna  14    1-2(0-2)

11 kolejka 13 listopad
Walter-Sarzyna  10.30    4-0(0-0)
Czuwaj-Dęba  11    8-2(3-1)
Dębica-II Mielec  13.45    3-1(1-1)
Gorlice-Resovia  11.45    1-1(0-0)
JKS-Polonia  11    3-2(2-0)
Stalowa Wola-Krośnianka  13.30    3-0(1-0)
przełożony z 1 kolejki 20 listopad Resovia -JKS     4-0(1-0)

 
Półmetek
1  Polonia Przemyśl          11  16   33-14   7  2  2
2  Stal Stalowa Wola         11  14   26-17   6  2  3
3  Górnik Gorlice                11  14   20-17   5  4  2
4  Czuwaj przemyśl           11  12   25-18   6  0  5
5  Resovia Rzeszów         11  11   17-14   5  1  6
6  JKS Jarosław                11  11   24-23   5  1  5
7  Stal II Mielec                  11  11   19-20   4  3  4
8  Unia Sarzyna                11  10   18-24   3  4  4
9  Krośnianka Krosno     11    9   10-15   3  3  5
10  Stal Dęba                    11    9   14-25   4  1  6
11  Walter Rzeszów        11     9   14-27   4  1  6
12  Stal Dębica                11     6  12-18    2  2  7

12 kolejka 09 kwiecien 
Krośnianka-Walter  16    3-0(0-0)
 Stalowa Wola-Polonia  15.30    2-2(2-2)
 Gorlice-II Mielec  15    1-2(0-1)
 Debica-Dęba  16    6-0(3-0)
 Czuwaj-Sarzyna  15.30    0-1(0-1)
 JKS-Resovia  16          2-2(0-2)

13 kolejka 15 kwiecien
Walter-Czuwaj(14.IV) 16.30    2-1(0-1)
 Resovia-Stalowa Wola  16    3-1(1-0)
 Sarzyna-Dębica  15.30    0-1(0-0)
 Dęba-gorlice  16    3-1(3-0)
 II Mielec-JKS  16    1-1(0-0)
 Polonia-Krośnianka  16.15    2-0(2-0)

14 kolejka 23 kwiecien 
Polonia-Walter(22.VI)  16.30    2-1(1-0)
 Krośnianka-Resovia  10.45    2-2(1-1)
 Stalowa wola-Ii Mielec(22.IV)  16    6-1(3-1)
 Gorlice-Sarzyna  16.30    2-0(1-0)
 Dębica-Czuwaj(22.IV)  14.40    0-1(0-1)
 JKS-Dęba  16.30    2-2(0-0)

15 kolejka 30 kwiecien
  Walter-Dębica  11    0-1
 Resovia-Polonia  18.30    0-1
 Czuwaj-Gorlice  16.30    2-1
 Sarzyna-JKS(29.IV)  14    1-0
 Dęba-Stalowa Wola  16.30    0-4
 II Mielec-Krośnianka(01.V)  17    1-1

16 kolejka 07 maj 
Resovia -Walter(06.V)  17    1-1(1-1)
 Polonia II Mielec 16.45    3-0(1-0)
 Krośnianka-Dęba  16.30    4-2(0-1)
 Stalowa Wola-Sarzyna  16.30    3-0(2-0)
 JKS-Czuwaj  17    0-2(0-0)
 Gorlice-Dębica  17    1-1(0-0)

17 kolejka 14 maj 
Walter-Gorlice(13.V)  17    2-2(1-1)
 Dębica-JKS(13.V)  17.30    2-1(1-0)
 Czuwaj-Stalowa Wola  17    1-2(1-2)
 Sarzyna-Krośnianka  17    2-2(1-2)
 Dęba-Polonia  17    1-0(1-0)
 II Mielec-Resovia  17    1-0(0-0)

18 kolejka 21 maj
Resovia-Dęba(20.V)  17    4-1(2-1)
 Krośnianka-Czuwaj(20.V)  17    1-1(0-0)
 Stalowa Wola-Dębica(20.V)  15.15    3-0(0-0) 
 II Mielec-Walter  17    3-1(0-1)
 Polonia-Sarzyna      1-3(1-2)
 JKS-Gorlice  17.30    3-1(1-1)

19 kolejka 28 maj
  Gorlice-Stalowa Wola(27.V)  17.30    1-0(0-0)
 Dębica-Krośnianka(27.V)  17.15    1-0(0-0)
 Sarzyna-Resovia27(V)  16    0-0
 Walter-JKS  17    1-2(1-1)
 Czuwaj-Polonia  18    1-3(0-2)
 Dęba-II Mielec  17    6-3(3-2)

20 kolejka 01 czerwiec 
Resovia-Czuwaj(31.V)  18    1-1(1-0)
 Dęba-Walter  17    1-2(0-1)
 II Mielec-Sarzyna  18    7-0(3-0)
 Polonia-Dębica  18    2-2(1-0)
 Krośnianka-Gorlice  18    3-0(2-0)
 Stalowa Wola-JKS  18    1-0(1-0)

21 kolejka 04 czerwiec 
Walter-Stalowa Wola(03.VI)  18    1-2(1-1)
 Dębica-Resovia(03.VI)  18    1-0(0-0)
 JKS-Krośnianka  18    2-0(1-0)
 Gorlice-Polonia  18    1-0(0-0)
 Czuwaj-II Mielec(przełożony,zły stan boiska)  18    
 Sarzyna-Dęba  18    4-1(2-0)

22 kolejka 11 czerwiec 
Polonia-JKS(10.VI)  18    5-0(3-0)
 Krośnianka-Stalowa Wola(10.VI)  18    1-1(1-1)
 Sarzyna-Walter  18    10-2(5-1)
 Dęba-Czuwaj  18    1-1(1-1)
 Resovia-gorlice  18    1-0(1-0)
 II Mielec-Dębica  18    1-0(0-0)

przełożony z 21 Kolejki 15 czerwiec
Czuwaj-II Mielec     1-0(0-0)

 
 
Liga Okrgowa 1960/61
 1  Polonia Przemyśl  22  30  54-25  13  4  5
 2  Stal Stalowa Wola  22  30  51-27  13  4  5
 3  Stal II Mielec  22  23  37-30  9  5  8
 4  Resovia Rzeszów  22  23  39-40  8  6  8
 5  Górnik Gorlice  22  22  31-25  8  6  8
 6  Unia Sarzyna  22  22  31-34  8  6  8
 7  Czuwaj Przemyśl  22  22  40-44  9  3  10
 8 JKS Jaroslaw  22  20  36-41  8  4  10
 9  Stal Dębica  22  20  28-28  8  4  10
 10  Krośnianka Krosno  22  20  28-29  6  8  8
 11  Stal Dęba  22  17  32-56  7  3  12
 12  Walter Rzeszów  22   15  27-55  6  3  13
               
 
 
Baraż o mistrzostwo:
Rzeszow; 21.05 1961: Stal Stalowa Wola-Polonia Przemyśl    3-2(1-1)

 
 
 
 A Klasa 1960/61 Grupa Południowa
 1  Stal II Rzeszów  22  36  64-30 
 2  Wisłoka Dębica  22  34 63-28
 3  Bieszczady Rzeszów  21  29 75-32
 4  Start Rymanów  22  27 55-30
 5  Stal Sanok  22  23  60-44
 6  Legia II Krosno  22  20  46-47
 7  Lechia Sędziszów  22  20  38-61
 8  Stal II Dębica  22  19  31-50
 9  Gryf Mielec  22  19  37-54
 10  Czarni Jasło  22  18  42-48
 11  Nafta Jedlicze  21  10  31-78
 12  Krośnianka II Krosno  22   7  16-68
       262 558-570 
 
 

 

 

 

 Klasa A 1961 Grupa Północ
 1  Polna Przemyśl  22  37  67-25
 2  Siarka Tarnobrzeg  22  31  59-29
 3  Zenit Nisko  22  28  50-32
 4  Stal Łańcut  22  26  41-33
 5  Orzeł Przeworsk  22  24  49-42
 6  Stal Gorzyce  22  22  46-49
 7  LZS Przybyszówka  22  22  37-41
 8  Stal II Stalowa Wola  22  17  50-44
 9  JKS II Jarosław  22  17  46-68
 10  LZS Przedmieście Doln.  22  17  36-53
 11  LZS Żurawica  22  15  48-54
 12  Sparta Leżajsk  22   6  22-85
       262  551-555

 

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 17
ogółem: 116 710

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.