podkarpacie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najnowsza galeria

Zdjęcia Historyczne
Ładowanie...

Kontakty

1998/99

1998/99     [www.mogiel.net]
Czwarta liga ( Rzeszów, Przemyśl, Krosno)

 1.Stal Rzeszów                 34 23  8  3 73-15 77 12  4  1 44- 4 11  4  2 29-11  
----------------------------------------------------------------------------------
 2.Unia Nowa Sarzyna            34 21  6  7 74-31 69 14  1  2 46-10  7  5  5 28-21 
 3.JKS Jarosław                 34 21  6  7 64-24 69 13  3  1 45- 7  8  3  6 19-17  
 4.Kamax Kańczuga               34 20  7  7 58-32 67 12  3  2 37-10  8  4  5 21-22
 5.Resovia                      34 15 10  9 61-46 55  7  5  5 25-20  8  5  4 36-26
 6.Kolbuszowianka Kolbuszowa    34 13 13  8 50-36 52  9  5  3 30-15  4  8  5 20-21
 7.Herman Rossa Tyczyn          34 16  3 15 54-50 51 12  3  2 37-18  4  0 13 17-32 
 8.Sokół Sokołów Małopolski     34 15  6 13 39-44 51 11  2  4 22-16  4  4  9 17-28 
 9.Błękitni Ropczyce            34 15  5 14 50-42 50 11  1  5 32-14  4  4  9 18-28 
10.Piast Nowa Wieś              34 14  8 12 45-43 50  9  5  3 23-10  5  3  9 22-33 
11.Izolator Boguchwała          34 12 11 11 48-47 47  8  7  2 33-20  4  4  9 15-27
12.Dynovia Dynów                34  9 14 11 36-43 41  6  7  4 24-22  3  7  7 12-21
13.Orzeł Przeworsk              34  9 12 13 34-41 39  7  4  6 19-17  2  8  7 15-24
14.Rafineria Jasło              34 10  7 17 42-57 37  8  4  5 26-17  2  3 12 16-40  
----------------------------------------------------------------------------------
15.Czarni Jasło                 34  9  7 18 29-59 34  8  3  6 21-27  1  4 12  8-32
16.Czarni Pawłosiów             34  7  6 21 35-79 27  6  4  7 28-37  1  2 14  7-42
17.Bieszczady Ustrzyki Dolne    34  3  7 24 23-67 16  2  6  9 13-24  1  1 15 10-43
18.MKS Radymno                  34  3  6 25 26-85 15  2  4 11 15-33  1  2 14 11-52

[*] Stal Rzeszów Zelmer Rzeszów fuzja. Nowy klub- Stal Rzeszów.
[*] Nafta Jasło zmieniła nazwę w polowie sezonu na Rafineria Jasło   
 1 [sierpień 8-9]
Orzeł            1-1 Izolator
Czarni J.        1-1 Kamax
Bieszczady       1-2 Stal
Unia             3-0 Jarosław
Piast            0-0 Kolbuszowianka
Błękitni         3-1 Radymno
Czarni P.        1-3 Sokół
Resovia          2-0 Dynovia
Herman           3-2 Nafta

 2 [sierpień 15-16]
Nafta            0-0 Orzeł
Dynovia          2-0 Herman
Sokół            1-0 Resovia
Radymno          0-1 Czarni P.
Kolbuszowianka   2-1 Błękitni
Jarosław         5-0 Piast
Stal             1-0 Unia
Kamax            2-0 Bieszczady
Izolator         1-1 Czarni J.

 3 [sierpień 22-23]
Orzeł            1-0 Czarni J.
Bieszczady       2-0 Izolator
Unia             1-2 Kamax
Piast            0-1 Stal
Błękitni         1-0 Jarosław
Czarni P.        2-2 Kolbuszowianka
Resovia          2-0 Radymno
Herman           3-1 Sokół
Nafta            0-0 Dynovia

 4 [sierpień 26]
Dynovia          3-0 Orzeł
Sokół            4-0 Nafta
Radymno          1-2 Herman
Kolbuszowianka   0-3 Resovia
Jarosław         3-0 Czarni P.
Stal             0-0 Błękitni
Kamax            3-1 Piast
Izolator         2-2 Unia
Czarni J.        1-0 Bieszczady

 5 [sierpień 29-30]
Orzeł            1-2 Bieszczady
Unia             6-1 Czarni J.
Piast            4-1 Izolator
Błękitni         0-1 Kamax
Czarni P.        2-2 Stal
Resovia          1-2 Jarosław
Herman           0-0 Kolbuszowianka
Nafta            2-1 Radymno
Dynovia          1-1 Sokół

 6 [wrzesień 5-6]
Sokół            1-0 Orzeł
Radymno          2-2 Dynovia
Kolbuszowianka   2-1 Nafta
Jarosław         3-0 Herman
Stal             0-1 Resovia
Kamax            5-0 Czarni P.
Izolator         3-2 Błękitni
Czarni J.        1-0 Piast
Bieszczady       0-2 Unia

7 [wrzesień 12-13]
Orzeł            1-1 Unia
Piast            2-0 Bieszczady
Błękitni         3-0 Czarni J.
Czarni P.        3-1 Izolator
Resovia          1-1 Kamax
Herman           2-1 Stal
Nafta            4-1 Jarosław
Dynovia          0-0 Kolbuszowianka
Sokół            3-0 Radymno

 8 [wrzesień 16]
Radymno          1-1 Orzeł
Kolbuszowianka   1-2 Sokół
Jarosław         2-1 Dynovia
Stal             7-1 Nafta
Kamax            1-2 Herman
Izolator         3-3 Resovia
Czarni J.        4-0 Czarni P.
Bieszczady       1-2 Błękitni
Unia             1-0 Piast

 9 [wrzesień 19-20]
Orzeł            1-2 Piast
Błękitni         0-2 Unia
Czarni P.        4-3 Bieszczady
Resovia          3-0 Czarni J.
Herman           0-0 Izolator
Nafta            1-3 Kamax
Dynovia          0-3 Stal
Sokół            2-0 Jarosław
Radymno          0-3 Kolbuszowianka

10 [wrzesień 26-27]
Kolbuszowianka   2-2 Orzeł
Jarosław         5-0 Radymno
Stal             0-0 Sokół
Kamax            0-0 Dynovia
Izolator         1-1 Nafta
Czarni J.        1-0 Herman
Bieszczady       1-1 Resovia
Unia             2-0 Czarni P.
Piast            2-0 Błękitni

 11 [październik 3-4]
Orzeł            1-2 Błękitni
Czarni P.        2-5 Piast
Resovia          0-0 Unia
Herman           3-0 Bieszczady        [wo]
Nafta            1-0 Czarni J.
Dynovia          0-0 Izolator
Sokół            1-0 Kamax
Radymno          0-2 Stal
Kolbuszowianka   0-1 Jarosław

 12 [październik 7]
Jarosław         1-1 Orzeł
Stal             5-0 Kolbuszowianka
Kamax            4-0 Radymno
Izolator         2-2 Sokół
Czarni J.        2-2 Dynovia
Bieszczady       1-1 Nafta
Unia             2-0 Herman
Piast            1-1 Resovia
Błękitni         2-1 Czarni P.

 13 [październik 10-11]
Orzeł            4-1 Czarni P.
Resovia          2-0 Błękitni
Herman           4-0 Piast
Nafta            1-3 Unia
Dynovia          4-1 Bieszczady
Sokół            2-0 Czarni J.
Radymno          1-1 Izolator
Kolbuszowianka   5-0 Kamax
Jarosław         1-0 Stal

 14 [październik 17-18]
Stal             2-0 Orzeł
Kamax            0-0 Jarosław
Izolator         0-0 Kolbuszowianka
Czarni J.        2-0 Radymno
Bieszczady       1-3 Sokół
Unia             3-0 Dynovia
Piast            2-0 Nafta
Błękitni         3-1 Herman
Czarni P.        0-3 Resovia           [wo, na boisku 2-2]

 15 [październik 24-25]
Orzeł            1-1 Resovia
Herman           4-2 Czarni P.
Nafta            2-0 Błękitni
Dynovia          1-5 Piast
Sokół            1-1 Unia
Radymno          1-0 Bieszczady
Kolbuszowianka   0-0 Czarni J.
Jarosław         4-0 Izolator
Stal             3-0 Kamax

 16 [październik 31]
Orzeł            0-2 Kamax             
Izolator         2-3 Stal
Czarni J.        0-2 Jarosław
Bieszczady       2-5 Kolbuszowianka
Unia             3-0 Radymno
Piast            1-0 Sokół
Błękitni         0-1 Dynovia
Czarni P.        2-2 Nafta
Resovia          4-1 Herman

 17 [listopad 7-8]
Herman           5-3 Orzeł             
Nafta            1-2 Resovia
Dynovia          3-2 Czarni P.
Sokół            0-0 Błękitni
Radymno          2-2 Piast
Kolbuszowianka   1-0 Unia
Jarosław         6-0 Bieszczady
Stal             5-0 Czarni J.
Kamax            1-0 Izolator

Note: Nafta Jasło zmienila nazwę na Rafineria Jasło.

 18 [Marzec 13-14]
Izolator         3-2 Orzeł
Kamax            2-0 Czarni J.
Stal             5-1 Bieszczady
Jarosław         3-0 Unia
Kolbuszowianka   1-1 Piast
Radymno          1-3 Błękitni
Sokół            1-0 Czarni P.
Dynovia          2-2 Resovia
Nafta            2-4 Herman

 19 [Marzec 20-21]
Orzeł            1-0 Nafta
Herman           0-0 Dynovia
Resovia          2-2 Sokół
Czarni P.        2-1 Radymno
Błękitni         1-0 Kolbuszowianka
Piast            2-0 Jarosław
Unia             1-2 Stal
Bieszczady       1-2 Kamax
Czarni J.        1-3 Izolator

 20 [marzec 27-28]
Czarni J.        1-1 Orzeł
Izolator         1-0 Bieszczady
Kamax            3-1 Unia
Stal             3-0 Piast
Jarosław         3-1 Błękitni
Kolbuszowianka   5-0 Czarni P.
Radymno          0-2 Resovia
Sokół            1-0 Herman
Dynovia          0-1 Nafta

 21 [kwiecień 3-4]
Orzeł            2-0 Dynovia
Nafta            1-0 Sokół
Herman           3-0 Radymno
Resovia          2-0 Kolbuszowianka
Czarni P.        0-5 Jarosław
Błękitni         0-1 Stal
Piast            0-1 Kamax
Unia             2-1 Izolator
Bieszczady       0-0 Czarni J.

22 [kwiecień 10-11]
Bieszczady       0-0 Orzeł
Czarni J.        0-6 Unia
Izolator         2-0 Piast
Kamax            3-1 Błękitni
Stal             2-0 Czarni P.
Jarosław         1-0 Resovia
Kolbuszowianka   3-1 Herman
Radymno          2-1 Nafta
Sokół            2-0 Dynovia

 23 [kwiecień 14]
Orzeł            1-0 Sokół
Dynovia          1-1 Radymno
Nafta            0-0 Kolbuszowianka
Herman           3-0 Jarosław
Resovia          0-3 Stal              [wo]
Czarni P.        2-0 Kamax
Błękitni         4-0 Izolator
Piast            2-1 Czarni J.
Unia             3-1 Bieszczady

 24 [kwiecień 17-18]
Unia             2-0 Orzeł
Bieszczady       0-0 Piast
Czarni J.        0-2 Błękitni
Izolator         2-0 Czarni P.
Kamax            6-2 Resovia
Stal             2-0 Herman
Jarosław         4-0 Nafta
Kolbuszowianka   2-1 Dynovia
Radymno          0-2 Sokół

 25 [kwiecień 24-25]
Orzeł            2-1 Radymno
Sokół            0-6 Kolbuszowianka
Dynovia          0-0 Jarosław
Nafta            1-1 Stal
Herman           1-0 Kamax
Resovia          1-3 Izolator
Czarni P.        3-1 Czarni J.
Błękitni         1-0 Bieszczady
Piast            0-0 Unia

 26 [maj 1-2]
Piast            0-1 Orzeł
Unia             1-1 Błękitni
Bieszczady       0-0 Czarni P.         [Maj 19]
Czarni J.        1-5 Resovia
Izolator         1-0 Herman
Kamax            2-0 Nafta
Stal             1-1 Dynovia
Jarosław         2-0 Sokół
Kolbuszowianka   1-1 Radymno

 27 [maj 5]
Orzeł            0-0 Kolbuszowianka
Radymno          1-3 Jarosław
Sokół            0-2 Stal
Dynovia          2-2 Kamax
Nafta            0-1 Izolator
Herman           1-0 Czarni J.
Resovia          1-1 Bieszczady
Czarni P.        4-1 Unia
Błękitni         3-0 Piast

 28 [maj 8-9]
Błękitni         2-2 Orzeł
Piast            0-0 Czarni P.
Unia             4-1 Resovia
Bieszczady       2-0 Herman
Czarni J.        1-0 Nafta
Izolator         2-0 Dynovia
Kamax            2-0 Sokół
Stal             7-0 Radymno
Jarosław         0-0 Kolbuszowianka

 29 [maj 15-16]
Orzeł            0-1 Jarosław
Kolbuszowianka   1-1 Stal
Radymno          1-2 Kamax
Sokół            0-3 Izolator
Dynovia          1-0 Czarni J.
Nafta            4-0 Bieszczady
Herman           1-3 Unia
Resovia          0-2 Piast
Czarni P.        1-1 Błękitni

 30 [maj 22-23]
Czarni P.        0-2 Orzeł
Błękitni         3-4 Resovia
Piast            2-1 Herman
Unia             4-1 Nafta
Bieszczady       0-2 Dynovia
Czarni J.        2-1 Sokół
Izolator         7-1 Radymno
Kamax            2-3 Kolbuszowianka
Stal             0-0 Jarosław

 31 [maj 29-30]
Orzeł            0-2 Stal
Jarosław         1-3 Kamax
Kolbuszowianka   2-0 Izolator
Radymno          0-3 Czarni J.
Sokół            2-1 Bieszczady
Dynovia          1-3 Unia
Nafta            3-1 Piast
Herman           3-1 Błękitni
Resovia          2-0 Czarni P.

 32 [czerwiec 5-6]
Resovia          0-0 Orzeł
Czarni P.        0-4 Herman
Błękitni         2-0 Nafta
Piast            1-1 Dynovia
Unia             4-0 Sokół
Bieszczady       1-2 Radymno
Czarni J.        3-1 Kolbuszowianka
Izolator         0-2 Jarosław
Kamax            0-0 Stal

 33 [czerwiec 12-13]
Kamax            1-0 Orzeł             
Stal             1-0 Izolator
Jarosław         1-1 Czarni J.
Kolbuszowianka   2-0 Bieszczady
Radymno          2-3 Unia
Sokół            1-3 Piast
Dynovia          3-1 Błękitni
Nafta            3-0 Czarni P.         [wo]
Herman           1-5 Resovia

 34 [czerwiec 19-20]
Orzeł            2-1 Herman           
Resovia          2-5 Nafta
Czarni P.        0-1 Dynovia
Błękitni         4-0 Sokół
Piast            4-2 Radymno
Unia             4-0 Kolbuszowianka
Bieszczady       0-2 Jarosław
Czarni J.        0-3 Stal
Izolator         1-1 Kamax

Ta
 1.Stal Rzeszów                 34 23  8  3 73-15 77 12  4  1 44- 4 11  4  2 29-11  [*]
----------------------------------------------------------------------------------
 2.Unia Nowa Sarzyna            34 21  6  7 74-31 69 14  1  2 46-10  7  5  5 28-21 [2 1 0 1  3- 3 3]
 3.JKS Jarosław                 34 21  6  7 64-24 69 13  3  1 45- 7  8  3  6 19-17 [2 1 0 1  3- 3 3]
 4.Kamax Kańczuga               34 20  7  7 58-32 67 12  3  2 37-10  8  4  5 21-22
 5.Resovia                      34 15 10  9 61-46 55  7  5  5 25-20  8  5  4 36-26
 6.Kolbuszowianka Kolbuszowa    34 13 13  8 50-36 52  9  5  3 30-15  4  8  5 20-21
 7.Herman Rossa Tyczyn          34 16  3 15 54-50 51 12  3  2 37-18  4  0 13 17-32 [2 1 0 1  3- 2 3]
 8.Sokół Sokołów Małopolski     34 15  6 13 39-44 51 11  2  4 22-16  4  4  9 17-28 [2 1 0 1  2- 3 3]
 9.Błękitni Ropczyce            34 15  5 14 50-42 50 11  1  5 32-14  4  4  9 18-28 [2 1 0 1  3- 2 3]
10.Piast Nowa Wieś              34 14  8 12 45-43 50  9  5  3 23-10  5  3  9 22-33 [2 1 0 1  2- 3 3]
11.Izolator Boguchwała          34 12 11 11 48-47 47  8  7  2 33-20  4  4  9 15-27
12.Dynovia Dynów                34  9 14 11 36-43 41  6  7  4 24-22  3  7  7 12-21
13.Orzeł Przeworsk              34  9 12 13 34-41 39  7  4  6 19-17  2  8  7 15-24
14.Rafineria Jasło              34 10  7 17 42-57 37  8  4  5 26-17  2  3 12 16-40  [*]
----------------------------------------------------------------------------------
15.Czarni Jasło                 34  9  7 18 29-59 34  8  3  6 21-27  1  4 12  8-32
16.Czarni Pawłosiów             34  7  6 21 35-79 27  6  4  7 28-37  1  2 14  7-42
17.Bieszczady Ustrzyki Dolne    34  3  7 24 23-67 16  2  6  9 13-24  1  1 15 10-43
18.MKS Radymno                  34  3  6 25 26-85 15  2  4 11 15-33  1  2 14 11-52

[*] Stal Rzeszów Zelmer Rzeszów fuzja nazwa klubu Stal Rzeszów.
[*] Nafta Jasło zmienila nazwę na  Rafineria Jasło w połowie sezonu 
Rzemieślnik Pilzno po sezonie przeniesiony do grupy krakowskiej

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 68
ogółem: 120 784

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.