podkarpacie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najnowsza galeria

Zdjęcia Historyczne
Ładowanie...

Kontakty

1953-57

 

 

 

III Liga 1953

 

Gdańsk 1953
1 Stal Gdańsk 18 31 73-16
2 Kolejarz Toruń 18 25 50-29
3 Kolejarz Bydgoszcz     18    23    33-18   
4 Kolejarz Gdańsk 18 19 28-25
5 Gwardia Słupsk 17 18 31-31
6 Unia Inowrocław 18 16 30-49
7 Flota gdynia 17 14 30-30
8 Stal Nakło 18 11 26-58
9 Gwardia Gdańsk 16 10 23-36
10 Budowlani Człuchów 18 9 25-63
         

 

 

Kraków  1953
1 Włókniarz Andrychów    22    36    53-20    17 2 3
2 Spójnia Kraków 22 34 88-26 17 0 5
3 Unia Borek Kraków 21 28 53-35 12 4 5
4 Stal Żywiec 22 28 59-40 14 0 8
5 Stal Nowa Huta 22 25 33-21 10 4 8
6 Unia Kraków 22 22 44-47 10 2 8
7 Włókniarz Chełmek 22 21 35-38 10 1 11
8 Spójnia Bieżanów 22 20 42-42 9 2 11
9 Kolejarz Nowy Sącz 22 20 33-40 8 4 10
10 Unia Oświęcim 22 13 21-44 5 3 14
11 Kolejarz Wieliczka 22 11 22-69 5 1 16
12 Spójnia Nowy Targ 21 4 21-82 1 2 17
               

 

 

Łódź 1953
1 Włókniarz Pabianice 22 32 53-33
2 Ogniwo Częstochowa 22 28 48-31
3 Włókniarz Radom 22 27 47-36
4 Stal Skarżysko 22 25 50-42
5 Kolejarz Łódź 22 24 36-31
6 GWKS Częstochowa 21 23 31-31
7 Stal Starachowice 21 22 37-34
8 Spójnia Tomaszów 21 21 48-36
9 Włókniarz Widzew Łódź    22    21    40-48
10 Unia Piotrków 22 16 35-45
11 LZS Suchedniów 21 12 33-50
12 Gwardia Łódź 22 10 29-70

 

Warszawa 1953
1 Gwardia Białystok 18 26 37-19
2 Unia Chodaków 18 25 54-23
3 Kolejarz Pruszków 18 24 48-27
4 Stal Warszawa 18 24 39-28
5 Kolejarz Olsztyn 18 19 47-29
6 Budowlani Warszawa 18 18 29-24   
7 Kolejarz Wołomin 18 17 34-41
8 Gwardia Olsztyn 18 15 42-53
9 KS Olsztyn 18 11 42-62
10 KS  Ełk 18 1 13-79
         

Katowice

 

1 Gornik Zabrze 24 45 73-13 2 Stal Czechowice 24 33 58-36 3 Ruch Radzionków 24 31 72-37 4 Stal Gliwice 24 26 49-55 5 Konstal Chorzów 24 25 41-43 6 Naprzód Lipiny 24 24 52-38 7 Spójnia Katowice 24 24 44-44 8 Górnik Kamień 24    24    42-48    9 Concordia Knurów    24 23 50-48 10 Bobrek Karb 24 21 40-52 11 Podlesianka 24 18 35-50 12 AKS Niwka 24 15 32-54 13 Górnik Katowice 24 3 24-94

 

Poznań 1953
1 Gwardia Koszalin 22 35 84-24
2 Gwardia Szczecin 22 34 65-21
3 Stal Poznań 21 30 45-24
4 Budowlani Poznań 22 30 45-30
5 Kolejarz Szczecin 21 26 54-34
6 Spójnia Gniezno 22 22 49-46
7 Spónia Żary 22 19 36-57
8 Stal Zielona Góra 22 17 53-55
9 Kolejarz Gorzów 22 17 40-53
10 Gwardia Poznań 22 15 32-50
11 Ogniwo Poznań 22 10 37-53
12 Kolejarz Goleniów 22 7 23-74

 

Rzeszów
1 GWKS Rzeszów 22 36 61-13 14 8 0
2 Stal Rzeszów 22 35 67-19 16 3 3
3 Włókniarz Krosno 22 33 52-20 15 3 4
4 Budowlani Przemyś     l 22        30      49-26 11 8 3
5 OWKS Lublin 22 26 49-24 10 6 6
6 Ogniwo Rzeszów 22 21 28-50 8 5 9
7 Kolejarz Przemyśl 22 20 35-28 7 6 9
8 Ogniwo Lublin 22 19 35-52 8 3 11
9 KS Zamość 22 17 40-42 6 5 11
10 Spójnia Jarosław 22 13 27-61 6 1 15
11 Budowlani Lublin 22 10 20-63 2 6 14
12 Stal Lublin 22    4 12-77     20

 

Wrocław
1 Ogniwo Wrocław 22 37 67-23
2 Unia Kędzierzyn 22 34 58-24
3 OWKS Wrocław 22 27 63-33
4 Stal Wrocław 22 21 43-36
5 Stal Świebodzice 22 21 41-42
6 Kolejarz Kluczbork 22 21 41-45
7 Spójnia Lubań 22 21 54-49
8 Włókniarz Chojnów      22     20    40-45
9 Gwardia Opole 22 19 49-61
10 Włókniarz Prudnik 22 19 24-44
11 LZS Chróścice 22 18 38-56
12 Ogniwo Nysa 22 6 25-85

 

III Liga 1954

 

III Liga 1954 Łódź
1 Stal Radom 18 25 37-19
2 Ogniwo Częstochowa 18 24 45-24
3 Kolejarz Łódź 18 22 34-27
4 Włókniarz Radom 18 20 34-32
5 Sal skarżysko 18 18 34-33
6 Włókniarz Pabianice 18 18 32-34
7 Spójnia Tomaszów 18 16 39-43
8 Unia Piotrków Trybunalski    18    14    26-35
9 Stal Starachowice 18 12 21-26
10 Włókniarz Widzew Łódź 18 11 24-53
III Liga 1954 Kraków
1 Kolejarz Prokocim 22 30 38-22 13 4 5
2 Stal Rzywiec 22 29 42-33 11 7 4
3 Spójnia Kraków 22 28 44-29 12 4 6
4 Włókniarz Andrychów           22   25   29-21  10 5 7
5 Unia Borek 22 23 36-33 10 3 9
6 Spójnia Bieżanów 22 22 27-30 8 6 8
7 Kolejarz Nowy Sącz 22 22 33-36 10 2 10
8 Włókniarz Chełmek 22 21 31-33 9 3 10
9 Stal Nowa Huta 22 18 25-32 7 4 11
10 Unia oświęcim 22 17 29-38 7 3 12
11 Stal Chrzanów 22 15 28-42 6 3 13
12 Unia Kraków 22 14 28-41 5 4 13
III Liga 1954 rzeszów
1 Włókniarz Krosno                16  27  40-16  12 3 1
2 Stal Rzeszów 16 22 42-17 10 2 4
3 Gwardia Rzeszów 16 22 36-19 9 4 3
4 Stal Stalowa Wola 16 19 35-13 8 3 5
5 Budowlani Przemyśl 16 15 23-19 6 3 7
6 Kolejarz Przemyśl 16 15 21-30 7 1 8
7 Spójnia Jarosław 16 10 16-49 3 4 9
8 Ogniwo Lublin 16 9 20-37 4 1 11
9 Ogniwo Rzeszów 16 5 6-39 1 3 12
Poznań
1 Kolejarz Leszno             24    39    68-11
2 Stal Poznań 24 38 62-16
3 Gwardia Koszalin 24 35 46-23
4 Gwardia Szczecin 24 33 32-20
5 Kolejarz Kępno 24 32 49-27
6 Gwardia Poznań 24 25 41-31
7 Kolejarz Szczecin 24 21 39-55
8 Budowlani Poznań 24 19 35-49
9 Spójnia Gniezno 24 19 37-50
10 Unia Gorzów 24 18 37-52
11 Spójnia Żary 24 13 25-64
12 Stal Zielona Góra 24 11 21-67
13 Kolejarz Gorzów 24 9 24-51

 

Wrocław
1 Łużyce Lubań 18 28 62-21
2 Unia Racibórz 18 28 42-21
3 Unia Kędzierzyn 18 22 37-30
4 Włókniarz Prudnik 18 21 33-29
5 Pafawag wrocław 18 20 48-31
6 Stal Świdnica 18 16 34-40
7 Stal Świebodzice 18 16 25-31
8 Chojnowianka Chojnów 18 12 24-46
9 Gwardia Opole 18 9 25-54
10 LZS Chrościce 18 8 15-41
Warszawa
1 Spójnia Warszawa 20 34 63-18
2 Kolejarz Olsztyn 20 24 54-36
3 Kolejarz pruszków 20 24 48-35
4 Unia Chodaków 20 21 41-36
5 Gwardia Białystok 20 19 26-33
6 Kolejarz Wołomin 20 18 32-35
7 Stal PZO Warszawa 20 18 42-48
8 Stal Okęcie 20 18 30-40
9 Budowlani Warszwa 20 16 30-37
10 Ogniwo Warszawa 20 15 34-57
11 Gwardia Olsztyn 20 13 27-49
Katowice
1 Naprzód Lipiny             26    36    46-29
2 Concordia knurów 26 34 54-38
3 Górnik Szopienice 26 34 74-56
4 Ruch Radzionków 26 31 70-30
5 Stal Zabrze 26 30 51-46
6 Pogoń Nowy Bytom 26 28 47-39
7 Siemianowiczanka 26 28 47-43
8 LZS Podlesie 26 28 47-48
9 Stal Czechowice 26 28 33-38
10 Stal Gliwice 26 26 43-39
11 BBTS Bielsko 26 24 57-51
12 Konstal Chorzów 26 17 37-45
13 Spójnia Katowice 26 13 30-88
14 Górnik Brzozowice 26 7 29-75

III LIGA 1955

 

Gdańsk
 
1 Stal Gdańsk 18 31 73-16
2 Kolejarz Toruń 18 25 50-29
3 Kolejarz Bydgoszcz     18     23     33-18
4 Kolejarz Gdańsk 18 19 28-25
5 Gwardia Słupsk 17 18 31-31
6 Unia Inowrocław 18 16 30-49
7 Flota Gdynia 17 14 30-30
8 Stal Nakło 18 11 26-58
9 Gwardia Gdańsk 18 10 23-36
10 Budowlani Człóchów 18 9

25-63

Katowice
1 Podlesianka 26 39 57-31
2 Ruch Radzionków                             26        36      43-17
3 Concordia Knurów 26 30 44-41
4 Piast Gliwice 26 29 48-35
5 Sparta Gliwice 26 28 47-47
6 Sparta Bielsko 26 28 47-31
7 AKS Niwka 26 26 43-46
8 Siemianowiczanka 26 26 47-40
9 Pogoń Nowy Bytom 26 25 36-32
10 Naprzód Janów 26 23 43-39
11 Silesia Miechowice 26 22 33-36
12 Stal Czechowice 26 22 35-52
13 Wawel Wirek 26 20 40-53
14 Stal Zabrze 26 10 24-47
Kraków
1 Beskid Andrychów 28 37 59-42
2 Koszarowa Żywiec 28 36 56-38
3 Dąbski Kraków 28 36 50-35
4 Prokocim Kraków 28 35 57-40
5 Bieżanowianka Kraków                   28     34     46-51
6 Wanda Nowa Huta Kraków 28 32 43-37
7 Metal Tarnów 28 30 42-39
8 KS Chełmek 28 28 71-53
9 Stal Nowa Huta 28 28 50-45
10 Hutnik Nowa Huta 28 28 41-39
11 Borek Kraków 28 28 46-45
12 Unia tarnów 28 23 33-60
13 LZS Czyżyny 28 19 31-58
14 Sandecja Nowy Sącz 28 14 27-52
15 Bronowiczanka Bronowice 28 11 30-58
Łódź
1 Włókniarz Pabinice   26     41     83-14
2 KKS Kolejarz Łódź                           26 36 58-25
3 Broń radom 26 36 65-38
4 Star Starachowice 26 32 62-37
5 Skra Częstochowa 26 30 53-34
6 Lechia Tomaszów 26 27 40-55
7 Granat Skarżysko 26 26 60-50
8 Włókniarz Zgierz 26 26 34-43
9 Radomiak Radom 26 24 49-54
10 PTC Pabianice 26 22 30-46
11 Concordia Piotrków 26 20 35-39
12 ZPM im.9 Maja Łódź 26 18 41-70
13 Sprta Łódx 26 16 24-54
14 Proch Pionki 26 12 25-61
Poznań
1 Warta Poznań 22 37 63-12
2 Prosna Kalisz 22 33 50-20
3 Calisia Kalisz 22 31 50-15
4 Kolejarz Szczecin 22 29 64-35
5 Gwardia Poznań 22 26 53-38
6 Kolejarz Kępno 22 22 39-47
7 Gwardia Szczecin 22 20 48-33
8 Budowlani Poznań 22 17 30-55
9 Stal Nowa Sól 22 16 33-76
10 Sparta Gniezno 22 12 24-44
11 Kolejarz Goleniów 22 10 24-74
12 Gwardia Zielona Góra              22     9     31-74
Rzeszów
1 Stal Mielec 22 34 63-16
2 Lublinianka Lublin                     22     33      41-24
3 Stal Rzeszów 22 26 51-31
4 Polonia Przemyśl 22 25 35-16
5 Gwardia Rzeszów 22 22 40-40
6 Włókniarz Krosno 22 21 36-37
7 Stal Stalowa Wola 22 20 41-41
8 Górnik Glinik Gorlice 22 20 47-49
9 Kolejarz Przemyśl 22 18 32-54
10 Gwardia Chełm 22 16 23-36
11 JKS Jarosław 22 15 26-58
12 Unia Zamość 22 14 27-60
Warszawa
1 Bzura Chodaków 22 36 78-23
2 Polonia Warszawa 22 35 72-18
3 Warmia Olsztyn 22 30 61-27
4 Znicz pruszków 22 27 50-38
5 Huragan wołomin 22 24 40-33
6 AZS AWF Warszawa              22 24 41-47
7 Stal Okęcie 22    21    41-58
8 Ruch Piaseczno 22 19 36-49
9 Stal PZO Warszawa               22 18 36-44
10 Mazur Ełk 22 14 22-54
11 Sokół Ostróda 22 8 38-80
12 Gwardia Białystok 22 8 23-67
Wrocław
1 Łużyce Lubań 26 43 64-13
2 Unia Racibórz 26 37 67-32
3 Unia Kedzerzyn Kożle                    26     35     44-32
4 Śląsk Wrocław 26 32 61-27
5 Pafawag Wrocław 26 29 58-41
6 Orzeł Ząbkowice 26 26 50-39
7 Polonia Świdnica 26 25 38-39
8 KKS Kluczbork 26 24 41-44
9 Pogoń Prudnik 26 24 37-52
10 Piast Nowa Ruda 26 23 39-47
11 Ślęza wrocław 26 20 32-51
12 Chojnowianka ChojnOw 26 20 37-64
13 Stal Ozimek 26 15 28-73
14 Stal Swiebodzice 26 9 19-61
Gdańsk
1 Gedania Gdańsk                    22     37     63-12
2 Pomorzanin Toruń 22 32 62-22
3 Brda Bydgoszcz 22 29 52-28
4 Unia Gdynia 22 24 37-44
5 Arka Gdynia 22 23 63-43
6 Wybrzeże Gdańsk 22 22 41-36
7 Kujawiak Włocławek 22 22 38-34
8 Darzbór Szczecinek 22 20 57-51
9 Chojniczanka Chojnice 22 19 23-32
10 Gwardia koszalin 22 16 23-58
11 Sokół Karlino 22 12 43-79
12 Pogoń Lębork 22 8 22-54

 

III Liga 1956

 

Szczecin
1 Gwardia Szczecin     20     36     92-21      
2 Pogoń Szczecin     20     32     84-20      
3 Stal Szczecin     20     32     74-24      
4 Stal Nowa Sól     20     23     51-44      
5 Dzrzbór Szczecinek     20     23     42-38      
6 Zastal Zielona Góra                20            18            40-30      
7 LZS Grapice     20     15     45-74      
8 Sparta Barlinek     20     14     26-44      
9 Kolejarz Gorzów     20     13     40-56      
10 Drawa Drawsko     20     11     23-70      
11 Osadnik Myślibórz     20     3     5-103      
Gdańsk
1 Pomorzanin Toruń                        22    35    44-22
2 Wybrzeże Gdańsk 22 33 65-26
3 Warmia Olsztyn 22 29 54-29
4 Gedania Gdańsk 22 25 29-24
5 Arka gdynia 22 22 27-28
6 Kujawiak Włocławek 22 21 30-31
7 Chojniczanka Chojnice 22 20 26-48
8 Bałtyk Gdynia 22 19 29-35
9 Olimpia Grudziądz 22 18 29-40
10 AZS Gdańsk 22 15 36-48
11 Brda Bydgoszcz 22 14 28-43
12 Gwardia Olsztyn 22 13 22-43

 

 

Katowice Grupa I
1 Piast Gliwice 18 27 40-18
2 Sparta Gliwice 18 25 33-21
3 Kolejarz Katowice                      18     23     45-25
4 Polonia Piekary 18 19 29-32
5 Baildon Katowice 18 18 26-23
6 Pogoń Nowy Bytom 18 18 28-27
7 Skra Częstochowa 18 16 28-27
8 Podlesianka 18 13 17-31
9 Górnik Świętochłowice 18 11 17-35
10 AKS Niwka 18 10 14-38
Katowice Grupa II
1 Concordia Knurów                     18     25     48-25
2 Sparta Bielsko 18 23 32-22
3 Slavia Ruda Śląska 18 21 32-21
4 Ruch Radzionków 18 20 23-16
5 Naprzód Janów 18 18 27-35
6 Siemanowiczanka 18 17 33-31
7 Start Chorzów 18 17 22-31
8 Stal Mikołów 18 14 23-31
9 Motor Siemianowice 18 13 21-35
10 Górnik Mysłowice 18 12 14-28
Kraków
1 KS Chełmek 26 36 75-29
2 Unia Oświęcim 26 35 49-25
3 Metal Tarnów 26 32 61-41
4 Beskid Andrychów 26 30 44-34
5 Dąbski Kraków 26 30 44-35
6 Wanda Nowa Huta 26 29 47-33
7 Hutnik Nowa Huta 26 29 55-40
8 Prokocim Kraków 26 25 35-46
9 Koszarowa Żywiec 26 25 38-55
10 Bieżanowianka Bieżanów          26     24     33-42
11 Czarni Żywiec 26 23 30-47
12 Kabel Kraków 26 19 27-40
13 Tarnovia tarnów 26 14 26-52
14 Dębnicki KS Dębniki 26 13 31-76
Łódź
1 Broń Radom 26 35 56-22
2 Włókniarz Pabianice 26 35 70-34
3 Star Starachowice 26 31 51-39
4 Gwardia Kielce 26 30 46-22
5 Włókniarz Zduńska Wola 26 29 51-38
6 Granat Skarżysko                     26     26     40-39
7 Start Łódź 26 25 49-43
8 Kolejarz Łódź 26 24 31-32
9 Lechia Tomaszów 26 24 34-44
10 Włókniarz Zgierz 26 24 35-47
11 Radomiak Radom 26 23 32-59
12 Sparta Kazimierza Wielka 26 21 28-45
13 PTC Pabianice 26 21 29-54
14 Concordia Piotrków 26 16 26-60
Poznań
1 Calisia Kalisz             22           34            48-20
2 Polonia Leszno 22 33 44-18
3 Sparta Luboń 22 32 39-17
4 Prosna Kalisz 22 29 37-24
5 Gwardia Poznań 22 25 59-38
6 Kolejarz Kępno 22 21 37-32
7 Stal Pomet 22 20 30-33
8 Ostrovia 22 19 25-28
9 Stella Gniezno 22 18 24-39
10 Budowlani Poznań 22 16 29-45
11 Sparta Mpsina 22 14 26-45
12 Kolejarz Rawicz 22 3 10-69
Rzeszów
1 Stal Rzeszów                22         36        60-18        16 4 2
2 Resovia 22 26 46-33 11 4 7
3 Czuwaj Przemyśl 22 26 25-18 8 10 4
4 Stal Stalowa Wola 22 24 33-26 9 6 7
5 Lublinianka 22 24 36-33 10 4 8
6 Włókniarz Krosno 22 23 38-29 10 3 9
7 Polonia Przemyśl 22 22 30-28 9 4 9
8 Gwardia Rzeszów 22 21 28-42 9 3 10
9 Górnik Gorlice 22 19 24-37 6 7 9
10 Stal Świdnik 22 16 20-39 5 6 11
11 JKS Jarosław 22 15 29-44 6 3 13
12 Stal FSC Lublin 22 12 22-44 3 6 13
Warszawa
1 Bzura Chodakoów              22 40 81-27
2 Polonia warszawa 22 37 82-14
3 Znicz Pruszków 22         27        51-30
4 AZS AWF Warszawa 22 27 56-40
5 Warszawianka 22 23 48-34
6 Mazur Ełk 22 21 28-41
7 Orzeł Warszawa 22 19 48-57
8 Huragan wołomin 22 18 33-51
9 Jedwabnik Milanówek 22 18 32-55
10 Okęcie warszawa 22 16 33-47
11 Ruch Piaseczno 22 13 27-61
12 Wigry Suwałki 22 5 21-83
Wrocław
1 Śląsk Wrocław 26        43        81-21
2 Unia Racibórz 26 38 83-41
3 Piast Nowa Ruda 26 37 38-17
4 Ślęza Wrocław 26 37 57-27
5 KKS Kluczbork 26 30 43-24
6 Pafawag Wrocław 26 28 38-30
7 Unia Kędzierzyn 26 26 36-36
8 Polonia Świdnica 26 24 36-38
9 Włókniarz Otmęt Krapkowice 26 23 48-64
10 Orzeł Ząbkowice 26 22 37-42
11 Pogoń Prudnik 26 21 25-39
12 Nysa Kłodzko 26 16 34-49
13 Włókniarz Kamienna Góra 26 9 24-85
14 Sparta Koźle 26 7 17-83

Liga Okręgowa  1957

 

Bydgoszcz
1 Kujawiak Włocławek        18        25        42-16      
2 Cuiavia Inowrocław 18 24 36-18      
3 Brda Bydgoszcz 18 21 41-20      
4 Wisła Grudziądz 18 21 39-30      
5 Olimpia Grudziądz 18 17 34-26      
6 Chojniczanka 18 17 25-33      
7 Unia Wąbrzeźno 18 16 35-44      
8 Unia Włocławek 18 14 38-43      
9 Czarni Nakło 18 13 23-51      
10 Stal Włocławek 18 12 23-45      

 

 

Gdańsk
1 Flota Gdynia 18 31 49-14      
2 Start Gdańsk 18 25 56-33      
3 Bałtyk Gdynia 18 25 37-15      
4 GKS Wybrzeże Gdańsk        18        20        45-27      
5 SKS Starogard 18 17 29-25      
6 Gedania Gdańsk 18 16 35-32      
7 Arka Gdynia 18 16 27-30      
8 Wisła Tczew 18 13 24-43      
9 Budowlani Gdynia 18 9 17-45      
10 Włókniarz Starogard 18 8 21-76      

 

 

Katowice Grupa I
1 Wawel Wirek 22 33 51-34      
2 Slavia Ruda Śląska 22 31 36-20      
3 Start Chorzów 22 30 37-20      
4 Siemianowiczanka 22 29 54-31      
5 Silesia Miechowice 22 28 36-32      
6 Podlesianka 22 25 38-34      
7 Stal Mikołów 22 22 37-35      
8 Stal Bielsko 22 19 41-36      
9 Słowian Katowice 22 18 45-36      
10 Motor Siemianowice        22        12        18-60      
11 Rapid Wełnowiec 22 9 19-46      
12 Kolejarz Katowice 22 8 15-53      

 

 

Katowice Grupa II
1 Ruch Radzionków 22 29 46-23      
2 Walka Makoszowy 22 28 38-28      
3 Stal Zabrze 22 26 33-30      
4 GKS Gliwice 22 25 50-32      
5 BBTS Bielsko 22 25 61-39      
6 Polonia Piekary Śląskie        22        23        48-39      
7 Górnik Świętochłowice 22 22 31-38      
8 Pogoń Nowy Bytom 22 20 31-38      
9 Naprzód Janów 22 20 40-48      
10 Lubliniecki KS 22 17 19-33      
11 Baildon Katowice 22 17 33-59      
12 Stal Łagiewniki 22 12 29-51      

 

 

Kraków Wschód
1 Unia Tarnów 18 25 34-16      
2 Hutnik Nowa Huta 18 23 46-18      
3 Metal Tarnów 18 23 31-23      
4 Dąbski KS Kraków 18 20 31-29      
5 Tarnovia Tarnów 18 19 29-30      
6 Kabel Kraków 18 17 22-21      
7 Okocimski KS 18 17 24-29      
8 Prokocimski KS 18 16 26-27      
9 Bieżanowianka 18 12        27-33      
10 Sandecja Nowy Sącz        18        8 22-64      

 

 

Kraków Zachód
1 Unia Oświęcim 18        28        68-23      
2 Wanda Nowa Huta Kraków        18          
3 Beskid Andrychów 18          
4 Górnik Brzeszcze 18          
5 Koszarowa Żywiec 18          
6 Czrni Żywiec 18 17 32-40      
7 Fablok Chrzanów 18 15 25-39      
8 Szczakowianka Jaworzno 18 14 29-41      
9 Dalin Myślenice 18          
10 Dębnicki KS Dębno 18          

 

 

Lublin
1 Lublinianka 14 23 39-10      
2 Motor Lublin 14 19 24-16      
3 WKS Chełm 14 14 16-19      
4 Hetman Zamość        14        13        23-29      
5 Stal Kraśnik 14 12 19-20      
6 Avia Świdnik 14 12 17-26      
7 Technik Zamość 14 10 13-23      
8 Unia Lublin 14 9 17-25      

 

 

Łódź
1 Włókniarz Pabianice 26 43 102-35 21 1 3
2 Star Starachowice 26 39 71-25 18 3 5
3 Radomiak 26 34 68-41 15 4 7
4 Granat Skarżysko 26 33 54-30 16 1 9
5 Sparta Kazimierza Wielka        26        30        53-55         12   6   8
6 Partyzant Kielce 26 27 62-49 12 3 11
7 ŁKS II łódź 26 25 56-60 11 3 12
8 Kolejarz Łódź 26 24 46-54 9 6 11
9 KSZO Ostrowiec 26 23 44-50 9 5 11
10 Włókniarz Zgierz 26 22 42-63 9 4 13
11 Start Łódź 26 21 39-58 7 7 12
12 Lechia Tomaszów 26 17 31-52 6 5 15
13 Włókniarz Zduńska Wola 26 12 28-70 3 6 17
14 Czarni Radomsko 26 12 26-69 5 2 19

 

 

Olsztyn
1 Warmia Olsztyn   32 79-11 16 0 0
2 OKS Olsztyn   23 50-17 11 1 4
3 Granica Kętrzyn   20 35-52 9 2 5
4 Sokół Ostróda   19 44-20 8 3 5
5 Jeziorak Iława   15 32-29 7 1 8
6 Olimpia Olsztynek   12 24-54        5     2   9
7 Gwardia Olsztyn   11 23-36 5 1 10
8 Drwęca Nowe Miasto                    6        12-59 1 4 11
? Start Dzałdowo   6 17-52 2 2 12
               

Start(Działdowianka) skreślona z ligi

 

Opole
1 Unia Racibórz 22 36 78-25      
2 Kolejarz Kluczbork         22        30        51-22      
3 Unia Kędzierzyn 22 27 37-26      
4 KS 92 Krapkowice 22 26 44-34      
5 Silesia Otmęt 22 22 37-35      
6 Pogoń Prudnik 22 21 28-30      
7 Stal Zawadzkie 22 21 35-38      
8 Czarni Głuchołazy 22 20 38-38      
9 Polonia Nysa 22 20 26-42      
10 Stal Ozimek 22 18 29-35      
11 Sparta Kluczbork 22 14 35-54      
12 Włókniarz Dobrzeń 22 9 18-67      

 

 

Poznań
1 Olimpia Poznań 22 31 53-22      
2 Polonia Poznań 22 30 50-27      
3 Luboński KS Luboń 22 27 48-40      
4 Prosna Kalisz 22 23 38-31      
5 Lech II Poznań 22 22 49-41      
6 Polonia Leszno 22 21 21-32      
7 Kolejarz Kępno 22 21 35-44      
8 Dyskobolia Grodzisk        22        21        31-47      
9 Polonia Chodzież 22 19 37-38      
10 Ostrovia Ostrów 22 19 38-47      
11 Stella Gniezno 22 16 41-52      
12 Sparta Szamotuły 22 14 26-56      

 

 

Rzeszów
1 Legia Krosno 22 31 46-19 14 3 5
2 Polonia Przemyśl 22 30 53-31 14 2 6
3 Resovia Rzeszów 22 29 64-32 14 1 7
4 Stal Stalowa Wola        22        29        55-28        14   1    7
5 JKS Jarosław 22 25 43-44 12 1 9
6 Górnik Gorlice 22 22 37-46 8 6 8
7 Gwardia Rzeszów 22 20 40-43 8 4 10
8 Czrnia Jasło 22 19 32-45 9 1 12
9 Sanoczanka Sanok 22 18 33-44 7 4 11
10 Czuwaj Przemyśl 22 15 30-41 5 5 12
11 Stal Dęba 22 14 25-51 2 10 10
12 Czuwaj Łańcut 22 12 20-50 4 4 14

 

 

Szczecin
1 Pogoń Szczecin 18 34 125-12      
2 Stal Stocznia Szczecin        18        28        55-32      
3 Darzbór Szczecinek 18 24 46-34      
4 Czarni Szczecin 18 20 47-49      
5 Czarni Słupsk 18 17 31-31      
6 Gryf Słupsk 18 17 27-28      
7 Ina Goleniow 18 12 27-70      
8 Pogoń Barlinek 18 11 27-48      
9 AZS Szczecin 18 9 20-58      
10 Gwardia Koszalin 18 8 31-68      

 

 

Warszawa
1 Polonia Warszawa 26 47 92-18 23   1   2
2 Legia II Warszawa 26 35 90-27 15 5 6
3 Lotnik Warszawa 26 34 67-33 17 0 9
4 Znicz Pruszków 26 31 53-51 13 5 8
5 Huragan Wołomin 26 30 37-40 11 8 7
6 RKS Stal Okęcie Waeszawa        26        25        58-66        8 9 9
7 Gwardia Białystok 26 25 52-62 10 5 11
8 Mazur Ełk 26 24 45-56 10 4 12
9 Orzeł Stal PZO Warszawa 26 24 42-57 11 2 13
10 Warszawianka 26 23 38-44 10 3 13
11 Mazur Karczew 26 22 51-59 9 4 13
12 AZS AWF Warszawa 26 19 35-51 7 5 14
13 Żyrardowianka 26 16 36-75 6 4 16
14 Jedwabnik Milanówek 26 9 32-89 2 5 19

 

 

Wrocław
1 Piast Nowa Ruda 18 32 57-17      
2 Polonia Świdnica 18 22 35-29      
3 Ślęza Wrocław 18 19        
4 Nysa Kłódzko 18 18        
5 Bielawianka Bielawa 18 18        
6 Olimpia Kowary 18 17 29-33      
7 Orzeł Ząbkowice 18 17 27-36      
8 Garbarnia Chojna 18 15        
9 pafawag wrocław 18 13        19-27      
10 Górnik Thorez Wałbrzych      18        9 24-39      

 

 

Zagłębie
1 Victoria Częstochowa 18 25 38-23      
2 Raków Częstochowa 18 22 47-27      
3 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza    18        22        36-21      
4 AKS Niwka 18 21 38-30      
5 Warta Zawiercie 18 19 40-28      
6 Skra Częstochowa 18 18 40-29      
7 sarmacja Będzin 18 17 30-45      
8 Stal Poręba 18 15 35-50      
9 Zagłębie II Sosnowiec 18 14 28-46      
10 CKS Czeladź 18 7 26-59      

 

 

Zielona Góra
1 Warta Gorzów 18 30 49-16      
2 Stal Nowa Sól 18 25 41-16      
3 Promień Żary 18 25 55-22      
4 Unia Gorzów 18 20 44-29      
5 Lechia Zielona Góra 18 20 29-30      
6 Odra Krosno Odrzańskie        18        17        32-31      
7 Orzeł Międzyrzec 18 16 25-38      
8 Iskra Wymiarki 18 12 33-59      
9 Termostal Świebodzin 18 10 24-52      
10 Budowlani Gozdnica 18 5 12-52      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 89
ogółem: 114 029

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.