podkarpacie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najnowsza galeria

Zdjęcia Historyczne
Ładowanie...

Kontakty

1958-61/62

 

 

Liga Okręgowa 1958

 

 

Bydgoszcz

 

1 Kujawiak Włocławek 20 29 42-36        
2 Chojniczanka Chojnice        20        27        41-17        
3 Celuloza Włocławek 20 26 48-27        
4 Brda Bydgoszcz 20 24 44-30        
5 Olimpia Grudziądz 20 22 21-33        
6 Cuiavia Inowrocław 20 21 37-29        
7 Unia Wąbrzeźno 20 21 44-41        
8 Wisła Grudziądz 20 15 36-41        
9 Gwiazda Bydgoszcz 20 13 37-50        
10 Gryf Toruń 20 12 25-51        
11 Pogoń Mpgilno 20 10 26-58        
      220 338-333        

 

 

Gdańsk

 

1 Flota Gdynia 18 29 40-9      
2 GKS Wybrzeże Gdańsk        18        28        51-12      
3 Arka Gdynia 18 22 27-23      
4 Start Gdańsk 18 19 24-27      
5 Bałtyk Gdynia 18 17 22-22      
6 Lechia II Gdańsk 18 16 31-32      
7 SKS Starogard 18 15 28-28      
8 Unia Tczew 18 14 31-43      
9 Gedania Gdańsk 18 11 20-42      
10 Wisła Tczew 18 9 8-44      

 

Katowice I

 

1 Słowian katowice 22 29 44-47      
2 Bobrek Karb 22 27 45-30      
3 Slavia Ruda 22 27 33-31      
4 Górnik Świętochłowice 22 25 34-21      
5 Wawel Wirek 22 23 51-37      
6 Silesia Miechowice 22 23 32-35      
7 Polonia piekary Śląskie       22        23        34-40      
8 Górnik Pszow 22 22 31-40      
9 Stal Zabrze 22 21 35-39      
10 Górnik Mikulczyce 22 19 34-34      
11 Walka Makoszowy 22 14 35-42      
12 BKS Bielsko 22 11 40-52      

 

 

Katowice II

 

1 BBTS Boelsko 22 31 48-16      
2 Siemianowiczanka        22       26        35-27      
3 Stal Mikołów 22 25 49-34      
4 09 Mysłowice 22 23 44-29      
5 Naprzód Janów 22 23 28-38      
6 Konstal chorzów 22 22 34-28      
7 GKS Katowice 22 22 33-34      
8 Ruch Radzionków 22 22 28-36      
9 Start Chorzów 22 20 29-43      
10 Stal Czechowice 22 18 28-41      
11 Podlesianka 22 17 30-40      
12 Pogoń Nowy Bytom 22 15 24-44      

 

Kielce

 

1 Granat Skarżysko Kamienna 18 26 32-16 10 6 2
2 Broń Radom 18 23 41-22 9 5 4
3 Star Starachowice 18 20 24-25 8 4 6
4 Radomiak Radom 18 19 23-20 6 7 5
5 KSZO Ostrowiec Świętkszyski        18       18        31-38        8    2    8
6 Błękitni Kielce 18 17 39-26 7 3 8
7 Proch Pionki 18 16 22-33 7 2 9
8 SHL Kielce 18 15 31-38 6 3 9
9 Sparta Kazimierza Wielka 18 13 24-36 5 3 10
10 Konecki KS Końskie 18 13 19-32 5 3 10

 

 

Kraków I Wschód

 

1 Unia Tarnów 22 37 46-12      
2 Wisła II Tarnów 22 33 61-24      
3 Kabel Kraków 22 32 44-22      
4 Tarnovia Tarnów 22 26 39-27      
5 Hutnik Kraków 22 25 37-22      
6 Dąbski Kraków 22 23 40-37      
7 Metal Tarnów 22 21 34-28      
8 Wanda Kraków 22 18 48-44      
9 Kolejarz Prokocim 22 18 34-37      
10 Dalin Myślenice 22 17        28-38      
11 Okocimski KS Brzesko        22        7 13-55      
12 Bocheński KS Bochnia 22 7 22-100      

 

 

Kraków II Zachód

 

1 Unia Oświęcim 20 31 62-21      
2 Chełmek KS 20 30 47-22      
3 Górnik Brzeszcze 20 25 43-32      
4 Beskid Andrychów 20 20 31-27      
5 Fablok Chrzanów 20          
6 Koszarowa Żywiec 20 19 33-45      
7 Czarni Żywiec 20          
8 Garbarnia II Kraków        20        16        38-43      
9 Wawel II Kraków 20 16 37-41      
10 Cracovia II Kraków 20 14 27-41      
11 KS Olkusz 20 9 21-52      

Kraków Finał:Unia Oświęcim-Unia Tarnów 3-0  1-6

 

Lublin

 

1 Lublinianka 18 25 42-18      
2 Unia Lublin 18 23 43-17      
3 Technik Zamość 18 23 37-24      
4 Hetman Zamość 18 22 57-24      
5 Moter Lublin 18 21 33-31      
6 Stal Kraśnik 18 16 40-39      
7 Gwardia Chełm 18 15 26-37      
8 Orlęta Łuków 18 14 33-50      
9 Chełmianka Chełm        18        13        15-41      
10 Avia Świdnik 18 9 12-52      

 

Olsztyn

 

1 Warmia Olsztyn 14 25 51-5 12 1 1
2 Grunwald Ostróda 14 24 55-13 11 2 1
3 OKS Olsztyn 14 15 23-26 6 3 5
4 Granica Kętrzyn 14 13 30-37 6 1 7
5 Jeziorak Iława 14 11 26-34 5 1 8
6 Sokół Ostróda 14 11        29-42        5    1   8
7 Gwardia Olsztyn 14 9 21-46 4 1 9
8 Olimpia Olsztynek        14         4 23-55 2 0 12

 

 

Opole

 

1 KKS Kluczbork 22 38 87-14      
2 Pogoń Prudnik 22 28 50-21      
3 Budowlani II Opole 22 26 46-31      
4 Onia Kędzierzyn 22 26 39-28      
5 KS 92 Krapkowice 22 23 36-32      
6 Polonia Nysa 22 23 39-40      
7 Silesia Otmęt 22 21 26-28      
8 Unia Zdzieszowice 22 20 24-42      
9 Stal Zawadzkie 22 19 26-32      
10 Czarni Głuchołazy 22 18 33-38      
11 Spojnia Racibórz 22 14        21-79      
12 Małapanew Ozimek        22        8 21-73      

 

Poznań

 

1 Olimpia Poznań 22 33 62-39      
2 Polonia Leszno 22 30 47-23      
3 Prosna Kalisz 22 24 50-25      
4 Polonia Poznań 22 24 48-37      
5 Dyskobolia Grodzisk        22        23        48-31      
6 Lech II Poznań 22 23 38-29      
7 Obra Kościan 22 23 42-36      
8 Polonia Chodzież 22 22 31-56      
9 Polonia Kępno 22 20 39-46      
10 Luboński KS Luboń 22 16 25-35      
11 Polonia Piła 22 16 26-73      
12 Budowlani Poznań 22 10 30-74      

 

 

Rzeszów

 

1 Walter Rzeszów 22 29 38-26 12 5 5
2 Górnik Gorlice 22 28 44-37 12 4 6
3 Stal Stalowa wola 22 26 44-28 9 8 5
4 Polonia przemyśl 22 26 44-31 12 2 8
5 Resovia Rzeszów 22 23 60-33 11 1 10
6 Stal Dębica 22 22 34-31 8 6 8
7 Sanoczanka Sanok           22        21         40-40 8 5 9
8 Krośnianka Krosno 22 21 39-40 9 3 10
9 Polna Przemyśl 22 20 26-28 8 4 10
10 Czuwaj Przemyśl 22 20 22-29 7 6 9
11 JKS Jarosław 22 20 35-50        8    4    10
12 Czarni Jasło 22 8 23-76 4 0 18

 

 

Szczecin

 

1 Czarni Szczecin 18 26 49-27      
2 Arkonia Szczecin 18 24 57-30      
3 Pogoń Barlinek 18 23 42-27      
4 Darzbór Szczecinek        18        22        58-45      
5 Czarni Słupsk 18 15 30-38      
6 Ina Goleniów 18 15 28-48      
7 Gryf Słupsk 18 14 26-36      
8 Bałtyk Koszalin 18 14 32-51      
9 Grom Świdwin 18 13 33-39      
10 Sokół Karlino 18 13 39-58      

 

 

Warszawa

 

1 Polonia Warszawa 28 47 100-35 21 5 2
2 Varsovia Warszawa 28 34 69-45 15 4 9
3 Lotnik Warszawa 28 33 87-52 15 3 10
4 Mazur Ełk 28 33 55-44 15 3 10
5 Huragan Wołomin 28 33 56-47 15 3 10
6 RKS Stak Okęcie Warszawa        28        32        69-42        14   4    10
7 Znicz Pruszków 28 32 57-41 14 4 10
8 Legia II Warszawa 28 31 78-49 14 3 11
9 Bzura Chodaków 28 31 69-51 13 5 10
10 Orzeł Warszawa 28 30 59-55 13 4 11
11 Warszawianka Warszawa 28 26 49-64 12 2 14
12 Mazur Karczew 28 22 53-56 9 4 15
13 Lechia Grodzisk Mazowiecki 28 21 43-70 9 3 16
14 Gwardia Białystok 28 12 26-81 5 2 21
15 ŁKS Łomża 28 1 18-164 0 1 27

 

Wrocław

 

1 Ślęza Wrocłąw 18 24 33-14      
2 Orzeł Ząbkowice 18 22 30-22      
3 Lechia Dzierżoniów 18 21 34-28        9   3   6
4 Olimpia Kowary 18 20 24-26      
5 Garbarnia Chojnów 18 20 21-24      
6 Odra Wrocław 18 18 25-33      
7 Bielawianka Bielawa          18        17        43-38      
8 Nysa Kłodzko 18 16 29-29      
9 Polonia Świdnica 18 16 29-30      
10 Łużyce Lubań 18 5 24-44      

 

 

Zielona Góra

 

1 Unia Gorzów 20        32        79-23        15   2   3
2 Warta Gorzów 20 30 54-21      
3 Lechia Zielona Góra 20 26 45-22      
4 polonia Nowa Sól 20 26 49-33      
5 Promień Żary 20 19 47-45      
6 Odra Krosno Odrzańskie        20 17 37-37      
7 Olimpia Świebodzin 20 17 39-51      
8 Orzeł Międzyrzecz 20 14 30-47      
9 Włókniarz Żary 20 14 29-48      
10 Iskra Wymiarki 20 14 32-57      
11 Unia Kunice Żarskie 20 9 24-79      

 

 

Zagłębie

 

1 Raków Częstochowa 18 26 42-20      
2 Skra Częstochowa 18 26 42-24      
3 Victoria Częstochowa 18 21 32-19      
4 Płomień Milowice 18 19 30-35      
5 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza    18        18        29-27      
6 AKS Niwka Sosnowiec 18 17 22-19      
7 Warta Zawiercie 18 16 28-45      
8 Stal Poręba 18 14 27-30      
9 Sarmacja Będzin 18 14 21-29      
10 Budowlani Grodziec 18 9 22-47      

 

 

Liga Okręgowa 1959

 

 

Białystok

 

1 Mazur Ełk 14        25        73-12        12  1   1
2 Gwardia Białystok 14 21 51-22      
3 Wigry Suwałki 14 17 37-29      
4 Ognisko Białystok 14 14 33-32      
5 Puszcza Hajnówka 14 14 22-36      
6 Tur Bielsk Podlaski        14 11 30-43      
7 Pogoń Łapy 14 9 21-41      
8 sokół Sokółka 14 1 14-66      

 

 

Bydgoszcz

 

1 Stal Włocławek 22 33 47-21      
2 Zawisza II Bydgoszcz        22        30        57-34      
3 Cuiavia Inowrocław 22 28 36-21      
4 Kujawiak Włocławek 22 24 38-34      
5 Budowlani Bydgoszcz 22 22 36-32      
6 Olimpia Grudziądz 22 19 33-35      
7 Chojniczanka 22 19 25-31      
8 Unia Wąbrzeźno 22 19 41-49      
9 Gwiazda Bydgoszcz 22 19 34-48      
10 Brda Bydgoszcz 22 19 37-53      
11 Celuloza Włocławek 22 18 32-39      
12 Wisła Grudziądz 22 14 29-48      

 

 

Gdańsk

 

1 Bałtyk Gdynia 18 32 61-12 14 4 0
2 Arka Gdynia 18 31 69-11 14 3 1
3 Unia Tczew 18 19 31-37 7 5 6
4 Lechia II Gdańsk 18 16 33-30 7 2 9
5 Flota Gdynia 18 16 25-27 4 8 6
6 Grom Wejherowo 18 15 26-47 7 1 10
7 GKS Wybrzeże Gdańsk       18        14        20-33        4    6   8
8 Start Gdańsk 18 14 18-36 6 2 10
9 Jedność Gościno 18 13 26-50 6 1 11
10 SKS Starogard 18 10 17-43 4 2 12

 

 

Katowice Grupa I

 

1 Wawel Wirek 24 35 47-23      
2 Bobrek Karb 24 31 46-32      
3 Górnik Świętochłowice        24        29        34-21      
4 Rapid Wełnowiec 24 27 48-33      
5 BBTS Bielsko 24 27 41-40      
6 Silesia Miechowice 24 24 29-29      
7 Start Chorzów 24 22 30-38      
8 Górnik Czerwionka 24 21 43-43      
9 Stal Zabrze 24 21 34-38      
10 Ruch Radzionków 24 21 30-36      
11 Stal Mikołów 24 21 35-45      
12 Górnik Pszów 24 17 26-41      
13 Polonia II Bytom 24 16 29-53      

 

Katowice Grupa II

 

1 Siemianowiczanka 24 32 47-29      
2 AKS Chorzów 24 30 31-20      
3 Polonia Piekary 24 29 45-34      
4 Dąb 24 28 47-31      
5 Słowian Katowice 24 28 29-27      
6 Slavia Ruda Śląska 24 26 47-43      
7 ŁTS Łabędy 24 25 53-45      
8 Piast Cieszyn 24 25 43-41      
9 GKS Gliwice 24 23 29-28      
10 Konstal Chorzów 24 22 36-38      
11 Naprzód Janów 24 18 25-46      
12 Szombierki II Bytom        24        16        24-39      
13 09 Mysłowice 24 10 24-59      

 

 

Kielce

 

1 Broń Radom 18 28 62-28 13 2 3
2 Radomiak Radom               18        26 43-22 11 4 3
3 Star Starachowice 18 22 35-32 10 2 6
4 Błękitni Kielce 18 20 44-37 10  0   8
5 Granat Skarżysko 18 19 30-25       7 5 6
6 KSZO Ostrowiec 18 19 23-34 8 3 7
7 SHL Kielce 18 17 33-40 7 3 8
8 Naprzód Jędrzejów 18 15        26-37 5 5 8
9 Proch Pionki 18 8 27-46 3 2 13
10 Ruch Skarżysko 18 6 20-52 2 2 14

 

 

Liga Okręgowa 1959 KRAKÓW

 

1 Garbarnia Kraków 38 62 100-22 22 12   1
2 Unia Oświęcim 38 54 70-29      
3 Kabel Kraków 38 53 69-43      
4 Tarnovia 38 46 79-54      
5 Hutnik Nowa Huta 38 45        70-49        18   9 9
6 Wisła II Kraków 38 42 91-53      
7 KS Chełmek 38 41 68-61      
8 Metal Tarnów 38 41 60-69      
9 Dąbski Kraków 38 40 43-38      
10 Korona Kraków 38 39 45-50      
11 Górnik Brzeszcze 38 37 65-59      
12 Sandecja Nowy Sącz        38        36 43-52      
13 Hutnik Trzebinia 38 35 43-48      
14 Beskid Andrychów 38 35 53-62      
15 Wielicznka 38 33 45-59      
16 Wanda Nowa Huta 38 30 51-78      
17 Czarni Żywiec 38 29 40-53      
18 Fablok Chrzanów 38 27 47-91      
19 Koszarowa Żywiec 38 25 48-73      
20 Dalin Myślenice 38 10 23-110      

 

 

Lublin

 

1 Unia Lublin 18 25 35-21      
2 Motor Lublin 18 24 35-17      
3 Hetman Zamość        18        23        37-23      
4 Technik Zamość 18 22 29-24      
5 Lublinianka 18 18 41-29      
6 Stal Kraśnik 18 17 40-30      
7 Budowlani Lublin 18 17 28-32      
8 Stal Poniatowa 18 16 20-31      
9 Orlęta Łuków 18 13 35-59      
10 Gwardia Chełm 18 6 18-52      

 

 

Łódź

 

1 Włókniarz Pabianice 22 32 66-19      
2 Widzew Łódź 22 25 33-21      
3 Start Łódź 22 25 31-31      
4 Stal Radomsko 22 24 28-33      
5 Boruta Zgierz 22 23 21-25      
6 Kolejarz Łódź 22 21 33-27      
7 Budowlani Łódź 22 21 31-36      
8 WKS Wieluń 22 21 28-30      
9 PTC Pabianice 22 21 32-37      
10 Włókniarz Zgierz 22 19 20-41      
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki     22        18        22-39      
12 ŁKS Łódź 22 14 34-40      

 

 

Olsztyn

 

1 Warmia Olsztyn 18 30 67-26 14   2   2
2 Grunwald Ostróda 18 22 62-36 10 2 6
3 Zatoka Braniewo 18 22 46-30 10 2 6
4 Granica Kętrzyn 18 21 29-29 8 5 5
5 Sokół Ostróda 18 19 40-37 9 1 8
6 Gwardia Olsztyn 18 17 24-26 6 5 7
7 Victoria Bartoszyce        18        16        31-41        6 4 8
8 Orzeł Kętrzyn 18 15 28-38 6 3 9
9 Jeziorak Iława 18 11 24-42 5 1 12
10 OKS Olsztyn 18 7 23-69 3 1 14

 

 

 

Opole

 

1 Polonia Nysa 22 32 53-21      
2 KKS Kluczbork 22 32 50-20      
3 Silesia Otmęt 22 27 36-28      
4 Unia Kędzierzyn 22 24 39-32      
5 Pogoń Prudnik 22 23 40-33      
6 Stal Nysa 22 23 37-33      
7 KS 92 Krapkowice 22 23 40-39      
8 Stal Zawadzkie 22 22 33-29      
9 Piast Brzeg 22 20 33-47      
10 Unia Zdzieszowice 22 18 32-41      
11 Odra II Opole 22 16        37-42      
12 Czarni Głuchołazy        22        4 16-81      

 

 

Poznań

 

1 Polonia Poznan 22 32 60-30      
2 Prosna Kalisz 22 26 44-30      
3 Zjednoczeni Września       22 25 35-28      
4 Polonia Leszno 22 24 27-23      
5 KKS Kępno 22 24 34-31      
6 Obra Kościan 22 21 33-28      
7 Górnik Konin 22        21        27-26      
8 Polonia Nowy Tomyśl 22 21 32-43      
9 Dyskobolia Grodzisk 22 19 28-37      
10 Warta II Poznań 22 18 31-34      
11 Lech II Poznań 22 18 33-46      
12 Polonia Chodzeż 22 15 21-49      

 

Rzeszów

 

1 Stal Stalowa Wola        22        32        45-19        14 4 4
2 Resovia Rzeszow 22 28 40-16 9 10  3
3 Stal II Rzeszów 22 26 42-41 10 6 6
4 Stal Dębica 22 24 37-27 8 8 6
5 Polonia Przemyśl 22 24 39-30 9 6 7
6 Górnik Gorlice 22 22 28-36 10  4 8
7 Czuwaj Przemyśl 22 21 25-31 7 7 8
8 Krośnianka 22 21 21-28 5 11 6
9 Polna Przemyśl 22 20 34-28 8 4 10
10 Sanoczanka 22 20 29-41 9 2 11
11 Czuwaj Łańcut 22 16 22-35 5 4 13
12 Legia II Krosno 22 10 21-51 3 4 15

 

 

 

Wrocław
1 Pafawag Wrocław 22 32 62-32 14 4 4      
2 Górnik Wałbrzych 22 26 35-24            
3 Bielawianka 22 25 48-31            
4 BKS Bolesławiec 22 24 40-40            
5 Olimpia Kowary 22 23 41-35            
6 Kabewiak Legnica 22 23 35-35            
7 Lechia Dzierżoniów        22        21        35-38        8    5   9      
8 Nysa Kłodzko 22 21 27-42            
9 Orzeł Ząbkowice 22 20 28-35            
10 Ślęza Wrocław 22 19 37-34            
11 Odra Wrocław 22 18 31-54            
12 Gzrbarnia Chojnów 22 12 18-37            

 

 

 

 

Zagłębie

 

1 Skra Częstochowa 20 30 45-15      
2 Raków Częstochowa 20 27 32-21      
3 Kolejarz Sosnowiec 20 22 47-40      
4 Płomień Milowice 20 21 46-34      
5 Warta Zawiercie 20 21 36-33      
6 Victoria Częstochowa 20 20 33-29      
7 AKS Niwka 20 18 28-31      
8 Jedność Myszków 20 18 26-39      
9 Stal Poręba 20 17 24-39      
10 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza    20        13        25-37      
11 Sarmacja Będzin 20 13 22-46      

 

Zielona Góra

 

1 Unia Gorzów 22 31 68-24        14  3   3
2 Warta Gorzów 22 29        53-28      
3 Orzeł Międzyrzecz 22 27 61-39      
4 Włókniarz Żary 22 25 41-34      
5 Promień Żary 22 24 57-31      
6 Olimpia Świebodzin 22 23 40-46      
7 Lechia Zielona Góra 22 22 43-31      
8 Polonia Nowa Sól 22 21 32-63      
9 Odra Krosno Odrzańskie 22 20 35-38      
10 Lubuszanka Zielona Góra         22        20 37-48      
11 Iskra wymiarki 22 12 28-62      
12 Pogoń Skwierzyna 22 10 26-77      

 

 

 Liga okręgowa 1960

 

 

 

Białystok
1 Gwardia Białystok 14 23 35-11      
2 Mazur Ełk 14 22 50-18       1
3 ZKS Zambrów 14 16 32-25      
4 Tur Bielsk Podlaski 14 12 26-31      
5 Jagiellonia Białystok        14       10        32-44      
6 Puszcza Hajnówka 14 10 27-42      
7 Ognisko Białystok 14 10 22-43      
8 ŁKS Łomża 14 9 25-35      

 

 

 

Bydgoszcz Grupa I
1 Zawisza II Bydgoszcz 10 16 30-11            
2 Cuiavia Inowrocław 10 15 24-9            
3 Chojniczanka Chojnice        10       15        13-7            
4 Brda Bydgoszcz 10 5 9-15            
5 Budowlani Bydgoszcz 10 5 8-19            
6 Gwiazda Bydgoszcz 10 4 6-29            

 

 

 

Bydgoszcz Grupa II
1 Pomorzanin Tprun 10 16 17-10            
2 Stal Włocławek 10 12 21-19            
3 Kujawiak Włocławek        10        10        22-15            
4 Unia Wąbrzeźno 10 9 19-17            
5 Olimpia Grudziądz 10 7 9-19            
6 Legia Chelmża 10 6 10-18            

 

 

 

Gdańsk
1 Arka gdynia 16 30 58-11            
2 Flota Gdynia 16 23 40-17            
3 Unia tczew 16 22 27-20            
4 Start Gdańsk 16 15 21-25            
5 Grom Wejherowo 16 15 27-39            
6 Lechia II Gdańsk 16 14 25-27            
7 Wisła II Tczew 16 10        13-29            
8 Wybrzeże Gdańsk 16 8 13-36            
9 Polonia II Gdańsk        16        7 11-40            

 

 

Katowice Grupa I
1 Szombierki Bytom        22        34        48-14            
2 Górnik Mikulczyce 22 28 45-23            
3 Dąb 22 26 38-28            
4 Silesia Miechowice 22 25 37-30            
5 Kolejarz Katowice 22 25 37-31            
6 Bobrek Karb 22 23 27-33            
7 Górnik Czerwionka 22 21 37-30            
8 Naprzód Rydułtowy 22 20 30-52            
9 Polonia Piekary 22 18 38-39            
10 BBTS Bielsko 22 18 28-40            
11 ŁTS Łabędy 22 14 22-39            
12 Piast Cieszyn 22 12 22-50            

 

 

Katowice Grupa II
1 AKS Chorzów 22 31 51-21            
2 Siemianowiczanka 22 31 32-19            
3 Slavia Ruda Śląska 22 29 42-21            
4 Rapid Wełnowiec 22 27 50-32            
5 Górnik Świętochłowice        22        26       39-23            
6 GKS Gliwice 22 23 47-27            
7 Ruch II Chorzów 22 23 44-39            
8 BKS Bielsko 22 21 35-37            
9 Słowian Katowice 22 19 27-38            
10 Baildon Katowice 22 15 25-43            
11 AKS Mikołów 22 14 26-51            
12 EKS Miechowice 22 5 26-93            

 

 

 

Kielce
1 Błękitni Kielce 18 27 51-13 12   3    3
2 Star Starachowice 18 26 43-25 12 2 4
3 Broń Radom 18 21 27-30 9 3 6
4 Kszo Ostrowiec 18 19 46-36 7 5 6
5 Pronit Pionki 18 17 27-37 6 5 7
6 Granat Skarżysko 18 16 31-26 6 4 8
7 Radomiak Radom 18 16 32-43 5 6 7
8 Cukrownia Kazimierza Wlk        18        16        23-34        6 4 8
9 SHL Kielce 18 13 30-53 5 3 10
10 Naprzód Jędrzejów 18 9 31-44 1 7 10

 

 

Koszalin
1 Gwardia Koszalin 10 12 18-13      
2 Lechia Szczecinek 10 12 14-13      
3 Czrni Słupsk 10 11 18-15      
4 Darzbór Szczecinek        10        10       19-15      
5 Płomień Koszalin 10 9 13-16      
6 Gryf Słupsk 10 6 11-21      

 

 

Kraków
1 Hutnik Nowa Huta 30 41 55-27        16    9    5      
2 Beskid Andrychów 30 39 30-26            
3 Unia Oświęcim 30 37 58-42            
4 Hutnik Trzebinia 30 36 32-31            
5 Sandecja Nowy Sącz        30       32        47-34            
6 Kabel Kraków 30 32 58-41            
7 Górnik Brzeszcze 30 31 52-44            
8 Wisła II Kraków 30 30 59-42            
9 Korona Kraków 30 29 42-39            
10 Płaszowianka 30 29 36-50            
11 Tarnovia Tarnów 30 28 52-53            
12 Prokocim Kraków 30 28 44-50            
13 Dąbski Kraków 30 28 44-52            
14 Wawel II Kraków 30 27 44-42            
15 Metal Tarnów 30 19 34-77            
16 KS Chełmek 30 14 43-80            

 

 

 

Lublin
1 Unia Lublin 18 31 50-24      
2 Lublinianka 18 26 35-21      
3 Technik Zamość 18 24 43-26      
4 Stal Kraśnik 18 22 48-21      
5 Motor Lublin 18 20 38-23      
6 Hetman Zamość        18        13        22-36      
7 Stal Poniatowa 18 12 30-36      
8 Budowlani Lublin 18 12 26-74      
9 Łada Biłgoraj 18 11 29-50      
10 Czarni Dęblin 18 9 21-58      

 

 

Łódź
1 Włókniarz Pabianice        22        34 37-17            
2 Widzew Łódź 22 30 43-22            
3 PTC Pabianice 22 26 39-24            
4 Włókniarz Łódź 22 25 46-29            
5 Start Łódź 22 24 41-39            
6 Kolejarz Łódź 22 23 29-30            
7 Stal Radomsko 22 21 36-34            
8 Czrni Radomsko 22 20 29-34            
9 Boruta Zgierz 22 19 33-51            
10 WKS Wieluń 22 18 31-39            
11 Budowlani Łódź 22 13 28-47            
12 Włókniarz Zgierz 22 11        33-59                   

 

 

 

Olsztyn
1 Zatoka Braniewo 18 26 38-19      
2 Gwardia Olsztyn 18 23 33-19      
3 Warmia Olsztyn 18 22 43-25      
4 Grunwald Ostróda 18 21 40-25      
5 Sokół Ostróda 18 19 38-32      
6 Huragan Morąg 18 19 43-39      
7 Vęgoria Węgorzewo        18        16        22-39      
8 Victoria Bartoszyce 18 15 38-42      
9 Granica Kętrzyn 18 13 25-43      
10 Czarni Dęblin 18 6 21-58      

 

 

Opole
1 Stal Nysa 22 34 37-17            
2 Pogoń Prudnik 22 30 43-22            
3 KKS Kluczbork 22 26 39-24            
4 Kabewiak Prudnik        22        25        46-29            
5 Unia Kedzierzyn 22 24 41-39            
6 Silesia Otmęt 22 23 29-30            
7 Piast Brzeg 22 21 36-34            
8 Unia Krapkowice 22 20 29-34            
9 Polonia Strzelce 22 19 33-51            
10 Polonia Nysa 22 18 31-39            
11 Unia Zdzieszowice 22 13 28-47            
12 Stal Zawadzkie 22 11 33-59            

 

 

 

Poznań
1 Górnik Konin 22 30 32-24      
2 Dyskobolia Grodzisk Wlkp        22        29        55-29      
3 Grunwald Poznań 22 29 48-36      
4 Obra Kościan 22 27 45-29      
5 Polonia Nowy Tomyśl 22 21 36-40      
6 Kolejowy KS Kępno 22 19 39-36      
7 Polonia Poznań 22 19 36-35      
8 Polonia Leszno 22 19 39-39      
9 Prosna Kalisz 22 19 35-37      
10 Rawicki KS Rawicz 22 19 35-39      
11 Zjednoczeni Września 22 18 31-47      
12 Olimpia Koło 22 15 26-46      

 

 

Rzeszów
1 Resovia 22 38 32-24            
2 Krośnianka 22 29 36-31            
3 Czuwaj Przemyśl 22 29 43-27            
4 Stal Dębica 22 27 34-31            
5 JKS Jarosław 22 21 37-37            
6 Polonia Przemyśl 22 19 34-32            
7 Walter Rzeszów 22 19 24-31            
8 Stal Stalowa Wola         22         19        27-28            
9 Górnik Gorlice 22 19 34-48            
10 Stal II Mielec 22 19 27-33            
11 Stal II Rzeszów 22 18 24-42            
12 Polna Przemyśl 22 15 28-42            

 

 

 

Szczecin
1 Pogoń II Szczecin 10 15 35-15      
2 Świt Skalwin 10 14        36-20      
3 Czarni Szczecin 10        10 13-24      
4 Pogoń Barlinek 10 8 17-21      
5 Arkonia II Szczecin       10 8 12-20      
6 Osadnik Myślibórz 10 5 11-24      

 

 

Warzszawa
1 Legia II Warszawa 22 36 62-16 16 4 2
2 Lotnik Warszawa 22 33 65-30 14 5 3
3 Marymont Warszawa 22 23 43-40 9 5 8
4 Okęcie Warszawa 22 23 42-41 10   3   9
5 Gwardia II Warszawa 22 21 22-30 7 7 8
6 Huragan Wołomin 22 21 35-57 9 3 10
7 Bzura Chodaków 22 20 29-31 7 6 9
8 Mazur Karczew 22 20 27-32 6 8 8
9 Polonia II Warszawa        22        19        34-39        6 5 11
10 Warszawianka 22 18 31-40 7 4 11
11 Znicz Pruszków 22 16 20-32 6 4 12
12 AZS AWF Warszawa 22 14 24-46 5 6 11

 

 

 

Wracław
1 Górnik Wałbrzych 22 33 47-15 13   7   2
2 Lechia Dzierżoniów 22 30        47-32        14 2 6
3 Bielawianka Bielawa        22        26 32-22 9 8 5
4 Piast Nowa Ruda 22 24 35-27 9 7 6
5 Kabewiak Legnica 22 23 34-34 8 6 8
6 Olimpia Kowary 22 21 37-43 7 7 8
7 BKS Bolesławiec 22 21 31-39 7 7 8
8 Pafawag Wrocław 22 20 33-35 6 8 8
9 Orzeł Ząbkowice 22 17 37-48 6 5 11
10 Nysa Kłodzko 22 17 30-42 6 5 11
11 Dziewiarz Legnica 22 16 28-36 6 4 12
12 Ślęza Wrocław 22 16 32-50 5 6 11

 

 

Zagłębie
1 Skra Częstochowa 18 29 36-13            
2 Płomień Milowice 18 28 65-25            
3 Raków Częstochowa 18 23 33-24            
4 CKS Czeladź 18 19 30-26            
5 Kolejarz Sosnowiec 18 16 31-28            
6 AKS Niwka 18 15 21-27            
7 Victoria Częstochowa 18 14 29-31            
8 Warta Zawiercie 18 14 26-44            
9 Górnik Dąbrowa Górnicza      18        13       30-42            
10 Jedność Myszków 18 9 14-55            

 

 

Zielona Góra
1 Warta Gorzów 22 32 56-22      
2 Czarni Żagań 22 31 70-36      
3 Promień Zary 22 30 65-30      
4 Lechia Zielona Góra 22 29 58-37      
5 Olimpia Świebodzin 22 23 43-40      
6 Odra Krosno 22 20 36-43      
7 Polonia Gubin 22 19 43-43      
8 Włókniarz Żary 22 19 41-60      
9 Orzeł Międzyrzecz 22 18 39-57      
10 Lubuszanin Zielona Góra        22        18        26-46      
11 Polonia Nowa Sól 22 13 29-52      
12 Iskra Wymiarki 22 12 29-69      

 

 

 

 

Liga Okręgowa 1960/61

 

 

 

Białystok
1 Mazur Ełk 18 28       57-10        10  0   5
2 Gwardia Białystok 18 28 40-16      
3 Wigry Suwałki 18 24 47-25      
4 Tur Bielsk Podlaski 18 22 35-28      
5 Warmia Grajewo 18 16 42-36      
6 ZKS Zambrów 18 16 25-38      
7 Pogoń Łapy 18 14 34-36      
8 Puszcza Hajnówka 18 13 24-44      
9 Ognisko Białystok 18 11 18-47      
10 Jagiellonia Białystok        18       8 12-54      

 

 

 

Liga Okręgowa Bydgoszcz 1960/61
1 Pomorzanin Toruń                    
2 Budowlani Bydgoszcz                    
3 Pogoń Mogilno                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

 

Gdańsk  Liga Okręgowa 1960/61
1 Flota Gdynia 21 35 75-18 17 1 3      
2 Gedania Gdańsk 21 24 21-22 11   2   8      
3 Unia Tczew 21 23 27-31 9 5 8      
4 Start Starogard 21 22 30-29 8 6 7      
5 Olimpia Elbląg 21 19 28-42 7 5 9      
6 Polonia Gdańsk 11 18 21-6 7 4 0      
7 Portowiec Gdańsk         21        16        33-43        7 2 12      
8 Wisła II Tczew 21 18 18-32 5 8 8      
9 Lechia II Gdańsk 21 19 38-36 7 5 9      
10 Start Gdańsk 21 17 23-32 7 3 11      
11 Grom Wejherowo 21 17 29-41 7 3 11      
12 Wybrzeże Gdańsk 21 14 27-38 5 4 12      

 

 

 

Katowice 1960/61 Grupa I
1 Szombierki Bytom                    
2 Dąb Katowice                    
3 Rapid Wełnowiec                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

Katowice 1960/61 Grupa II
1 Slavia Ruda                  
2 Górnik Mikulczyce                  
3 Wyzwolenie Chorzów                  
4                    
5                    
6                    
7                    
8                    
9                    
10                    
11                    
                     

 

Koszalin 1960/61

1     Darzbor Szczecinek     18           25           46-28      
2     Gwardia Koszalin     18           24           37-23      
3     Płomień Koszalin     18           20           40-33      
4     Lechia Szczecinek     18           19           34-32      
5     Baltyk Koszalin     18           18           38-34      
6     Czarni Slupsk        18           18           38-34      
7     Skrzydlaci Świdwin     18           18           28-36      
8     Korab Ustka             18           17           29-34      
9     Kotwica Kołobrzeg     18           15           30-33      
10     Iskra Białogard     18           6           27-57

 

 

Kraków 1960/61 Liga Okręgowa
1 Unia Oświęcim                            
2 Prokocim Kraków                            
3 Kabel Kraków                            
4                              
5                              
6                              
7                              
8                              
9                              
10                              
11                              
12                              
13                              
14                              
15                              
                               

 

 

 

Olsztyn 1961 Liga Okręgowa
1 Huragan Morąg                          
2 Grunwald Ostróda                          
3 Zatoka Braniewo                          
4                            
5                            
6                            
7                            
8                            
9                            
10                            
11                            
12                            

 

 

Łódź Liga Okręgowa 1961
1 Włókniarz Pabianice                          
2 Widzew Łódź                          
3 Bawełna Łódź                          
4                            
5                            
6                            
7                            
8                            
9                            
10                            
11                            
12                            

 

Lublin
1 Stal Kraśnik 20 36 82-12      
2 Motor Lublin 20 24 52-29      
3 Avia Świdnik 20 24 38-23      
4 Technik Zamość 20 22 59-39      
5 Hetman Zamość 20 22 32-25      
6 Łada Biłgoraj 20 20 29-31      
7 Chełmianka 20 19 23-32      
8 Unia Hrubieszów 20 18 34-49      
9 Stal Poniatowa 20 16 34-42      
10 Budowlani Lublin 20 10        23-53      
11 Podalasie Biała Podlaska        20       9 26-97      

 

Opole 1960/61 Liga Okręgowa
1 Pancerni Nysa                        
2 Stal Nysa                        
3 Pogoń Prudnik                        
4                          
5                          
6                          
7                          
8                          
9                          
10                          
11                          
12                          
13                          
14                          

 

Poznań 1960/61 Liga Okręgowa
1 Grunwald Poznań                    
2 Polonia Poznań                    
3 Polonnia Leszno                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      
13                      
14                      
15                      
16                      

 

RZESZÓW LIGA OKRĘGOWA 1960/61
1 Polonia Przemyśl 22 30     54-25 13 4 5  
2 Stal Stalowa Wola 22 30 51-27 13 4 5  
3 Stal II Mielec 22 23 39-39 9 5 8  
4 Resovia Rzeszów 22 22 31-25 8 6 8  
5 Górnik Gorlice 22 22 31-34 8 6 8  
6 Unia Sarzyna                 22 22 40-44 8 6 8  
7 Czuwaj Przemyśl 22     21 36-30     9 3 10  
8 JKS Jarosław 22 20 36-41 8 4 10  
9 Stal Dębica 22 20 28-28 8 4 10  
10 Krośnianka Krosno 22 20 28-29 6 8 8  
11 Stal Nowa Dęba 22 17 32-56 7 3 12  
12 Walter Rzeszów 22 15 27-55 6 3 13  

 

Baraż o mistrzostwo:

Rzeszow; 21.05 1961--  Stal Stalowa Wola-Polonia Przemyśl    3-2(1-1)

 

Klasa okręgowa WARSZAWA 1960/61


1. Legia II Warszawa 32:12 70-26
2. RKS Marymont 31:13 49-23
3. Lotnik Okęcie 26:18 59-39
4. Bzura Chodaków 24:20 36-36
5. Wisła Płock 23:21 54-57
6. Mazur Karczew 22:22 39-39
7. Warszawianka 21:23 35-47
8. Gwardia II Warszawa 19:25 27-38
9. RKS Okęcie 19:25 35-52
10.Polonia II Warszawa 18:26 37-42
11.Huragan Wołomin 17:27 42-48
12.Świt Warszawa 12:32 17-53

 

 

 

 

Wrocław 1960/61 Liga Okręgowa
1 Bielawianka                    
2 Górnik Thorez Wałbrzych                    
3 Piast Nowa Ruda                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      
13                      
14                      

 

 

 

 

 

Zagłębie 1960/61
1 Raków Częstochowa                    
2 Zagłębianka Dąbrowa                    
3 Victoria Częstochowa                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

 

Zielona Góra
1 Czarni Żagań 22 32 49-30      
2 Warta Gorzów 22 29 52-26      
3 Olimpia Świebodzin 22 29 42-32      
4 Lechia Zielona Góra 22 25 47-43      
5 Promień Żary 22 22 46-41      
6 Orzeł Międzyrzecz 22 21 39-43      
7 Lubuszanka Zielona Góra 22 21 47-60      
8 Wiarus Krosno Odzrzańskie        22        20        37-38      
9 Polonia Gubin 22 20 30-41      
10 Obra Babimost 22 19 40-52      
11 Włókniarz Żory 22 18 36-57      
12 Odra Krosno Odrzańskie 22 17 29-40      
13 Stilon Gorzów 22 15 24-15      

 

 

 

Liga Okręgowa 1961/62

 

 

 

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

1962-1963  BIAŁYSTOK klasa Okręgowa - 3 liga


1. MAZUR Ełk                 22 - -            82 : 18 38
2. SKRA Czarne Biał. (b) 22 - -             44 : 35 25
3. GWARDIA Białystok     22 - -             59 : 28 25
4. Ł.K.S. Łomża              22 - -              47 : 44 24
5. WŁÓKNIARZ Białystok   22 - -           48 : 53 23
6. HUSAR Nurzec (b)       22 - -            59 : 49 22
7. SOKÓŁ Sokółka (b)     22 - -             51 : 60 22
8. TUR Bielsk Podl.         22 - -             51 : 60 21
9. WIGRY Suwałki           22 9 - 2 - 11   55 : 56 20
10. OLIMPIA Zambrów / 1 22 - -            33 : 46 19
11. WARMIA Grajewo       22 - -            41 : 60 18
12. POGOŃ Łapy           22 - -             21 : 86 7

/ 1 OLIMPIA Zambrów grała jako Z.K.S. Zambrów.

 

 

 

 

Bydgoszca 1961/62
1                      
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

 

 

 

 

Gdańsk 1961/62
1 Polonia Gdańsk                    
2 Unia Tczew                    
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10 Lechia II gdańsk                    
11 Flota Gdynia                    
12 Gryf Wejherowo                    
13 Start Gdańsk                    

 

 

 

 

 

Katowice 1961/62 Grupa I
1 Dąb Katowice                    
2 Wyzwolenia Chorzów                    
3 Siemianowiczanka                    
4 RKS Rybnik                    
5 Ligocianka                    
6 Silesia Miechowice                    
7 Concordia Knurów                    
8 BKS Bielsko                    
9 Ruch II Chorzów                    
10 Czarni Bytom                    
11 Górnik Sośnica                    
12 Wawel Wirek                    

 

 

 

 

 

Katowice 1961/62 Grupa II
1 Górnik Radlin                    
2 Górnik Mikulczyce                    
3 AKS Chorzów                    
4 GKS Gliwice                    
5 Rapid Wełnowiec                    
6 Walka Makoszowy                    
7 Górnik Świętochłowice                    
8 27 Orzegów                    
9 Polonia Piekary                    
10 Bobrek Karb                    
11 Górnik Czerwionka                    
12 Stal Cieszyn                    

 

 

 

 

 

Kielce 1961/62
1 KSZO Ostrowiec 22   35   55-21   15 5 2  
2 Radomiak Radom 22   28   50-30   12 4   6  
3 Błękitni Kielce 22   26   45-29   11 4 7  
4 Star Starachowice 22   26   36-30   11   4 7  
5 SHL Kielce 22   24   40-33   9 6 7  
6 Pronit Pionki 22   23   43-46   9 5 8  
7 Granat Skarżysko 22   22   39-40   9 4 9  
8 Orlicz Suchedniów 22   20   36-45   7 6 9  
9 Czarni radom 22   18   31-39   8 2 12  
10 Broń Radom 22   17   32-44   6 5 11  
11 Cukrownia Kazimierza     22       15       27-51       6 3 13  
12 Naprzód Jędrzejów 22   10   19-45   3 4 15  

 

 

 

 

 

Koszalin 1961/62
1 Czarni Słupsk                    
2 Gryf Słupsk                    
3 Gwardia Koszalin                    
4 Darzbór Szczecinek                    
5 Lechia Szczecinek                    
6 Baltyk Koszalin                    
7 Płomień Koszalin                    
8 Korab Ustka                    
9 Skrzydlaci Świdwin                    
10 Pogoń Połczyn                    

 

 

 

 

Kraków 1961/2
1 Hutnik Nowa Huta                    
2 Victoria Jaworzno                    
3 Sandecja Nowy Sącz                    
4 Cracovia II Kraków                    
5 Skawa Wadowice                    
6 Kabel Kraków                    
7 Unia Oświęcim                    
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      
13                      
14                      
15                      
16                      

 

 

Lublin 1961/62

1     Motor Lublin          20           34           77-15      
2     Avia Świdnik          20           22           38-23      
3     Lublinianka           11           21           41-7      
4     Hetman Zamość     20           21           30-34      
5     Łada Bilgoraj         20           20           33-27      
6     Technik Zamość     20           17           27-45      
7     Gwardia Chełm      20           16           27-37      
8     Stal Kraśnik          11           15           29-14      
9     Wisła Puławy         20           15           36-44      
10     Stal Poniatowa     20           15           31-57      
11    Unia Hrubieszów   20           13           29-62      
12     Chełmianka         20           13           22-55

 

 

 

 

Łódź 1961/62
1 Start Łódź                    
2 Włókniarz Pabianice                    
3 Widzew Łódź                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

 

 

Olsztyn 1961/62
1 Granica Kętrzyn                    
2 Warmia Olsztyn                    
3 Gwardia Olsztyn                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

 

OPOLE 1961-62 LIGA OKRĘGOWA

1. POGOŃ Prudnik                       26 - -    52 : 28    37  elim. do 2 Ligi
2. STAL Nysa                               26 - -   45 : 42    31
3. POLONIA Głubczyce (ben)         26 - -   47 : 36    30
4. KABEWIAK Prudnik                   26 - -   65 : 42    27
5. SILESIA Otmęt                        26 - -   43 : 37    27
6. KKS Kluczbork                        26 - -    36 : 47    27
7. K.S. Nysa                              26 - -    57 : 41    26
8. UNIA Kędzierzyn                    26 - -    45 : 57    26
9. OPOLANIN Opole                  26 - -     38 : 41    24
10. PIAST Brzeg                       26 - -    59 : 66     24
11. UNIA Krapkowice                   26 - - 32 : 36     23
12. L.Z.S. Tworków                   26 - -    34 : 52     21
13. ODRA Brzeg (ben)             26 - -     35 : 73     16  Klasa A
14. PIONIER Strzelce Opolskie 26 - -     29 : 57     15 Klasa A

 

 

 

 

Poznań 1961/62
1 Warta Poznań                    
2 Grunwald Poznań                    
3 Prosna Kalisz                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      
13                      
14                      
15                      
16                      
17                      

 

 

 

 

Rzeszów 1961/62
1 Stal Stalowa Wola                    
2 JKS Jarosław                    
3 Polonia Przemyśl                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

 

 

Warszawa 1961/62
1 Polonia/Polonia II  Warszawa                    
2 Legia II Warszawa                    
3 Skra Warszawa                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

WROCŁAW LIGA OKRĘGOWA 1961-62


1. ZAGŁĘBIE (j. Thorez) Wałbrzych         25    18 - 3 - 4     76 : 25   39
2. GÓRNIK Wałbrzych                           25    14 - 5 - 6     58 : 12   33
3. PIAST Nowa Ruda                             25    14 - 3 - 8    46 : 37    31
4. PAFAWAG Wrocław                            25    13 - 4 - 8     57 : 40    30
5. POLONIA Jelenia Góra                      25    11 - 6 - 8     40 : 42    28
6. B.K.S. Bolesławiec                            25    10 - 5 - 10   36 : 38    25
7. KONFEKS (j. Dziewiarz) Legnica (ben) 25    10 - 4 - 11   38 : 42    24
8. ŚLĘZA Wrocław (ben)                       25      9 - 5 - 11   35 : 32    23
9. ŚLĄSK-1b Wrocław                           25      8 - 6 - 11   40 : 40    22
10. K.S. (d. CWKS, Kabewiak) Legnica   25      6 - 9 - 10   27 : 49    21
11. POGOŃ Pieszyce                           25      6 - 8 - 11    31 : 39   20
12. BIELAWIANKA Bielawa (dołączony)   13     7 - 3 - 3      17 : 9     17
13. NYSA Kłodzko                               25     3 - 9 - 13    39 : 58   15; Klasa A
14. OLIMPIA Kowary                           25     4 - 2 - 19    36 : 89   10; Klasa A

 

 

 

 

Zagłębie 1961/62
1 Raków Częstochowa                    
2 Victoria Częstochowa                    
3 Górnik Wojkowice                    
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      
11                      
12                      

 

 

 

 

Zielona Góra
1 Lechia Zielona Góra            
2 Promień Żary            
3 Czarni Żagań            
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 89
ogółem: 114 016

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.