podkarpacie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kontakty

Aktualności

1975/76

  • autor: SITEKAS, 2013-11-04 19:11

Przedstawiam tabele sezonu 1975/76 od trzeciego poziomu do szóstego.Tabele sa przepisane z "Nowin Rzeszowskich" oraz z  tygodnika "Podkarpacie"

 

 

 

 


 

Klasa Wojewódzka 1975/76 Rzeszów

1

Resovia Rzeszów

26

36

55-14

2

Stal Sanok

26

33

35-19

3

MZKS Jasło

26

32

23-18

4

Glinik Gorlice

26

31

31-19

5

Chemik Pustków

26

31

29-18

6

Stal Nowa Dęba

26

31

29-18

7

Karpaty Krosno

26

30

28-20

8

Siarka II Tarnobrzeg

26

22

20-39

9

Stal II Mielec

26

21

20-31

10

Walter Rzeszów

26

21

18-31

11

Polna Przemyśl

26

21

16-32

12

Polonia Przemyśl

26

21

27-39

13

Stal Gorzyce

26

18

10-32

14

Stal II Stalowa Wola

26

16

11-32


 


 

Klasa A 1975/76 Rzeszów Grupa I

1

Stal II Rzeszów

26

42

55-14

2

Chemik II Pustków

26

34

43-22

3

Zelmer Rzeszów

26

33

44-28

4

Wisłoka II Dębica

26

31

49-34

5

Przełęcz Dukla

26

31

48-35

6

Resovia II Rzeszów

26

30

43-29

7

Lechia Sędziszów

26

27

33-29

8

Stal II Sanok

26

26

27-30

9

Karpaty II Krosno

26

24

34-31

10

Stal Łańcut

26

22

31-41

11

LZS Zarszyn

26

22

33-48

12

MZKS II Jasło

26

18

24-45

13

Izolator Boguchwała

26

13

25-53

14

Beskid Posada Górna

26

11

18-68

 


 


 

Klasa A 1975/76 Rzeszów Grupa II

1

Czuwaj Przemyśl (S)

26

44

68:18

2

JKS Jarosław

26

44

77:17

3

Unia Nowa Sarzyna (S)

26

44

98:23

4

Zenit Nisko

26

30

54:36

5

Gryf Mielec

26

28

41:30

6

Pogoń Lubaczów

26

27

47:46

7

Orzeł Rudnik

26

25

40:43

8

Sokołowianka Sokołów Młp.

26

24

34:44

9

LZS Moskale (B)

26

20

35:47

10

Dynovia Dynów (B)

26

19

32:48

11

Kolbuszowianka Kolbuszowa

26

18

33:53

12

Orzeł Przeworsk

26

17

21:61

13

Radomyślanka Radomyśl Wielki

26

13

15:74

14

LZS Medyka

26

11

27:84


 


 

Klasa B 1975/76 Rzeszów Grupa I

1

Unia II Nowa Sarzyna

18

28

53-26

2

LZS Nowa Wieś

18

28

37-16

3

LZS Załęże

18

18

54-37

4

Stryg Tyczyn

18

18

40-36

5

LZS Jastrzębie Biała

18

18

31-36

6

LZS Jasionka

18

15

35-36

7

LZS Terliczka

18

14

29-38

8

LZS Zaczernie

18

14

20-39

9

LZS łukawiec

18

13

34-37

10

LZS Sawa Sonina

18

12

21-39


 

Klasa B 1975/76 Rzeszów Grupa II

1

Atos Strzyżów

18

32

71-18

2

LZS Pustynia

18

26

35-18

3

LZS Przybyszówka

18

23

36-18

4

LZS Borowa

18

21

51-41

5

LZS Granica Wysoka Strzyż.

18

20

28-19

6

Błękitni Ropczyce

18

14

29-41

7

Walter II Rzeszów

18

13

32-43

8

LZS Pilźniak

18

11

23-53

9

LZS Baszta Zawada

18

10

16-41

10

LZS Czarna Tarnowska

18

10

18-51


 


 


 

50-24Klasa B 1975/76 Jarosław

1

LZS Czarni Pawłosiów

21

33

54-30

2

Budowlani Radymno

22

29

50-24

3

Czuwaj II Przemyśl

22

27

43-27

4

LKS Żurawianka

21

23

45-33

5

LZS Widmo Ostrów

22

23

42-42

6

LZS Skołoszów

22

21

39-44

7

Polna II Przemyśl

22

20

32-36

8

LZS Sieniawa

22

20

37-43

9

Polonia II Przemyśl

22

18

33-44

10

LZS Święte

22

17

43-53

11

LZS Gorliczyna

22

17

39-51

12

LZS Szówsko

22

14

36-66


 


 

Klasa B 1975/76 Krosno

1

Glinik II Gorlice

24

44

84-13

2

LZS Głowienka

24

33

72-27

3

Nafta Jedlicze

24

28

46-37

4

Nafciarz Bóbrka

24

28

38-29

5

Burza Rogi

24

27

52-42

6

Iwonka Iwonicz

24

27

45-44

7

LZS Zagórzany

24

22

43-73

8

Rolnik Bezmiechowa

24

20

47-51

9

LZS Świerzowa

24

19

42-48

10

Partyzant Targowiska

24

19

36-44

11

Orzeł Baż.

24

16

33-52

12

Bieszczady Ustrzuki D.

24

15

26-60

13

Karpaty Klim.

24

14

21-65


 


 

Klasa B 1975/76 Tarnobrzeg Grupa I

1

Wola Rzeczycka

22

32

69-35

2

Przędzel

22

28

55-37

3

Ulanów

22

27

52-36

4

Kępie Zaleszań.

22

27

58-44

5

Wolina

22

23

48-37

6

Nowosielec

22

23

29-37

7

Energetyk Stalowa Wola

22

23

45-57

8

Rzeczyca Okr.

22

21

45-42

9

Trześń

22

20

40-41

10

San Rozwadów

22

13

42-65

11

Racławice

22

13

32-46

12

Zbydniów

22

12

28-64


 


 

Klasa B 1975/76 Tarnobrzeg Grupa II

1

Stal II Nowa Dęba

22

38

74-15

2

Mokrzyszów

22

30

45-23

3

Włókniarz Skopanie

22

30

50-29

4

Padew

22

29

61-32

5

Chmielów

22

23

49-41

6

Stal II Gorzyce

22

23

39-32

7

Malinie

22

23

59-58

8

Czermin

22

15

35-51

9

Dzikowiec

22

15

37-56

10

Wola Chorzelowska

22

15

33-62

11

PKS Tarnobrzeg

22

11

31-85

12

Korona M. Kr.

22

10

27-62


 


 

Klasa C 1975/76 Krosno Grupa I

1

Start Rymanów

20

34

80-25

2

Podhalanin Biecz

20

32

57-22

3

LZS Szebnie

20

22

49-45

4

LZS Siepietnica

20

21

44-44

5

LZS Kłodowa

20

19

45-38

6

Wrzos Kremp.

20

17

42-62

7

LZS Warzyce

20

17

45-51

8

Jutrzenka R. D.

20

17

43-49

9

LZS Nowy Żmigród

20

16

42-59-

10

Wisłok Łączki Jag.

20

14

28-44

11

Iwełka Iwla

20

11

27-63


 


 

Klasa C 1975/76 Krosno Grupa II

1

Zryw Kobylany

18

31

63-20

2

Znicz Dobiesz.

18

31

65-26

3

Nurt Potok

18

24

49-31

4

Błękitni Żeglce

18

17

34-36

5

Zamczysko Od.

18

15

32-39

6

LZS Sporne

18

15

24-39

7

Polonia Kopyt.

18

13

36-43

8

Zalesianka Zalesie

18

13

28-49

9

Lzs Kor.

18

11

32-52

10

LZS łęki Duk.

18

10

27-55

 


 


 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [634]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 17
ogółem: 116 682

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.